26884449; 22411110

Auduma/Ādas gultas

Viola B - Klasiska stila eko-ādas gulta ar veļaskasti

Viola B

No: 589,00€ 619,00€

Klasiska stila eko-ādas gulta, mūsdienīgā izpildījumā ar veļaskasti Viola B.    Gultai Viola B piemīt klasisks dizains, tās galvgalis rotāts ar dekoratīvajām pogām, kas piešķir gultai izsmalcinātu izskat..

Minoti B - Eleganta eko-ādas gulta ar veļaskasti

Minoti B

No: 499,00€ 539,00€

Eleganta eko-ādas gulta ar veļaskasti Minoti B.    Gultas Minoti B galvgalis ir mīksts ar vertikālām šuvēm, kas piešķir gultai elegantu izskatu. Gulta lieliski iederas gan klasiska, gan mūsdienīga i..

Chesterfield - Mūsdienīga eko-ādas gulta ar pogām

Chesterfield

No: 459,00€ 609,00€

Mūsdienīga eko-ādas gulta Chesterfield.    Gultai Chesterfield piemīt mūsdienīgs dizains, tās galvgalis rotāts ar dekoratīvajām pogām, kas piešķir gultai izsmalcinātu izskatu. Gulta lieliski iederas gan klasiska, ..

Oniks II B - Mūsdienīga eko-ādas gulta ar veļaskasti

Oniks II B

No: 445,00€ 469,00€

Mūsdienīga eko-ādas gulta ar veļaskasti Oniks II B.    Gultai Oniks II piemīt mūsdienīgs dizains, tās galvgalis rotāts ar dekoratīvajām pogām, kas piešķir gultai izsmalcinātu izskatu. Gulta lieliski iederas gan kl..

Horizon LUX plus - Mūsdienīga gulta ar veļaskasti

Horizon plus

No: 399,00€ 490,00€

Stilīgā gulta eko-ādas Horizon LUX plus ir aprīkota ar ortopēdisko matrača pamatu uz metāla rāmja ar gāzes paceļamo mehānismu, kuru var viegli pacelt un nolaist! Gulta ir aprīkota  lakotām  kājām no dabīgā koka,&nbs..

Classic LUX plus - Mūsdienīga gulta ar veļaskasti

Classic LUX plus

No: 399,00€ 490,00€

Mūsdienīga, eko-ādas gulta klasiskā stilā Classic LUX plus ir aprīkota ar ortopēdisko matrača pamatu uz metāla rāmja ar gāzes paceļamo mehānismu, kuru var viegli pacelt un nolaist! Gulta ir aprīkota  lakotām  k..

Romeo - Stilīga ādas gulta ar ļoti mīkstu galvgali

Romeo

No: 315,00€ 489,00€

Mūsdienīga gulta ar skaistu un ļoti mīkstu galvgali!   Gulta ir taisīta no ksp un bērza finiera, aprīkota ar izturīgajām finiera matraču līstēm.     Apdarē tiek izmantota augstas kvalitātes eko-āda, kas ir vieg..

Horizon Lux - Mūsdienīga dizaina gulta no eko-ādas

Horizon

No: 289,00€ 349,00€

Kvalitatīva un mūsdienīga gulta "Horizon" lieliski iederēsies Jūsu guļaumistabā.    Gulta ir taisīta no ksp un bērza finiera, aprīkota ar izturīgajām finiera matraču līstēm un lakotām kājiņām  no dabīga koka. Gul..

Ella - Mūsdienīga eko-ādas gulta - Laba cena

Ella

No: 239,00€ 299,00€

Gulta Ella lieliski iederas visos interjeros pateicoties neuzbāzīgam dizainam, tā ir aprīkota ar izturīgajām matraču līstēm no finiera un ir viegli saliekama.Apdarē tiek izmantota augstas kvalitātes eko-āda vai audumi no..

Melisa - Lēta mūsdienīga eko-ādas gulta

Melisa

No: 169,00€ 209,00€

Stilīga, mūsdienīga eko-ādas gulta. Gulta Melisa lieliksi iederas visos interjeros pateicoties neuzbāzīgam dizainam, aprīkota ar izturīgajām finiera matraču līstēm un ir viegli saliekama. Standartā gulta ir pieejama tumši br..

Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)