26884449; 22411110

Vegas LUX – Klasiski skaista auduma vai eko-ādas gulta ar pogām un PADZIĻINĀTU veļaskasti

949.00 678.00

SKU: Gulta Vegas LUX ar padziļinātu veļas kasti Kategorijas: ,

Kalsiska, taču mūsdienīga gulta ar PADZIĻINĀTU veļaskasti un skaistu galvgali, kas piešķirs Jūsu interjeram izsmalcinātu izskatu un papildus mantu glabātuvi skapja lielumā.

Šo gultu ir iespējams pasūtīt ar pogām vai kristāliem galvgalī! Lūdzam precizēt pasūtījuma brīdī!

Gulta ir aprīkota ar metāla kājiņām, gāzes paceļamo mehānismu un izturīgu metāla paceļamo rāmi ar liektām finiera līstēm, kas sniedz iespēju viegli piekļūt veļaskastei.

Apdarē tiek izmantota augstas kvalitātes eko-āda, kā arī audumi no visas pasaules. Personalizēt gultu, izvēloties audumus, iespējams mūsu veikalā.

Šai gultai ir noņemama karkasa apšuvuma apdare, kuru iespējams izmazgāt* (ne visus audumus) vai nomainīt, vajadzības gadījumā, pret jaunu, pašu spēkiem.

Gultas komplektācijā ietilpst: Gultas rāmis, metāla rāmis ar matraču līstēm, kājiņas, furnitūra. Pogas iespējams nomainīt pret spīdīgiem kristāliem.

Gabarīti:
Augstums galvgalī – 155 cm
Augstums kājgalī – 45 cm
Sānu augstums – 45 cm
Garums: 217 cm
Platums: matrača platums +14cm
Matraču līstes no zemes – 40cm

Pieejams TIKAI viens guļamvietas izmērs: 160x200cm

Gultas cenā nav iekļauts matracis! Taču matraci iespējams iegādāties atsevišķi. www.erti.lv iespējams apskatīt matraču veidus un izvēlēties piemērotāko, izmēģinot to, iespējams mūsu veikalā Rīgā, Maskavas ielā 180.

Jautājumu gadījumā un pareizās izvēles izdarīšanā, komfortablam miegam, droši zvaniet vai iegriezieties mūsu veikalā, mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem +371 26884449!