26884449; 22411110

Matracis Memory 3+12

  • 193,00€132,00€

Papildu izvēles:

Iespējams pasūtīt arī pa telefonu
26884449

Komfortabls matracis ar Memory Foam putām - Izcilam komfortam!

   Augšējā matrača puse sastāv no 3cm MemoryFoam putu slāņa. Tas ir vidēji mīksts, komforta slānis ar atmiņas efektu. Pārējais matracis sastāv no viengabala OrthoFoam bloka, kas ir elastīgs un komfortabls putu materiāls. Tas ir mēreni stingrs un teicami pielāgojas un atkārto ķermeņa formu, nodrošinot komfortablu un veselīgu miegu. OrthoFoam lieliski slāpē matrača kustības, ko izraisa Jūsu partnera grozīšanās - Jūsu miegs būs nepārtraukts un relaksējošs.

   Matracis ir lieliski derēs cilvēkiem ar mugurkaula izliekumu vai osteohondrozi, kā arī visiem tiem, kam patīk gulēt uz vidēji stingra matrača, ar vidēji mīkstu virsmu. 

   Šis ir divpusējs matracis, ja Jums apniks gulēt uz relaksējošās MemoryFoam virsmas - matraci var apgriezt un gulēt uz ērtās OrthoFoam putu virsmas vai otrādāk.

   Matrača pārvalkā ir iestrādāts rāvējslēdzējs un tas ir viegli noņemams tīrīšanai!

 

Memory Foam putu matracis

Memory Foam putas - Relaksējošam miegam!

   Viens no mūsdienīgākajiem materiāliem ar augstu komforta līmeni. Šī materiāla īpašības nodrošina ideālu galvas, kakla un mugurkaula atbalstu. Ārsti rekomendē matračus ar Memory Foam putām mugurkaula izliekumu un slimības gadījumos, kā arī kakla un muguras osteohondrozes slimniekiem.

 Komfortabls  Ar atmiņas efektu  Elastīgs
 Teicams muguras atbalsts     ✔ Neaiztur smakas ✔ Hipoalerģisks
 Maksimāli pielāgojas ķermenim     Nedzīvo putekļu ērcītes     Ārsti rekomendē
 

OrthoFoam putu matracis

OrthoFoam putas - Komfortablam miegam!

   Elastīgs, vidēji mīksts materiāls ar labām ortopēdiski-anatomiskajām īpašībām. OrthoFoam ir kvalitatīvas putas, tas ir viens no izplatītākajiem materiāliem matraču ražošanā. Pateicoties slēgtajai poru struktūrai, tas novērš parazītu iekļūšanu un vairošanos matracī. 

 Komfortabls  Hipoalerģisks  Elastīgs
 Labs muguras atbalsts     ✔ Neaiztur smakas ✔ Neuzsūc mitrumu
 Antibakteriāls  Nedzīvo putekļu ērcītes      100% pārstrādājams

 

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams matrača pārvalks - Vienmēr tīrs matracis!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz matrača - neuztraucieties, jo šī matrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams matrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tītu guļamvietu!

 Ar rāvējslēdzēju     Viegli kopjams    Ērti noņemams
 Mazgājams        Izturīgs matraču audums     ✔ Vienmēr tīra guļamvieta

 

Ir radušies jautājumi par šo matraci? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Konsultāciju tālrunis - 22411110.

Jums ir nepieciešams nestandarta izmēra matracis? Mēs varam izgatavot! Zvaniet - 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.
Matrača specifikācija
Augšējās daļas cietība Vidēji mīksts ar atmiņas efektu
Apakšējās daļas cietība Vidēji ciets
Atsperu bloks Bezatsperu
Slodze uz 1 guļamvietu līdz 110kg
Ražotājvalsts Latvija
Garantija 24 mēneši