26884449; 22411110

Matrači

Royal Gold - Bezatsperu matracis ar atmiņas efektu

Royal Gold

No: 302,00€ 441,00€

Dažādas cietības, Lux klases bezatsperu matracis. Memory/Vidēji ciets. Naturāls perforētais lateks - ir mīksts materiāls, kas iegūts no kačuka koka sulas, tam piemīt lielikas antibakteriālās spējas un tas lieliski atkārto ķermeņ..

President DeLux - Mīksts matracis ar lateksu un kokosu

President DeLux

No: 289,00€ 378,00€

Karalisks, maināmas cietības anatomiskais matracis. Mīksts no vienas puses, stingrs un mīksts no otras. Matrača pamatā tiek izmantots anatomisks neatkarīgu atsperu bloks “Multi Pocket” ar 500 atsperēm uz kvadrātmetru. Mūs..

Imperial - Elitārs lateksa matracis

Imperial

No: 280,00€ 409,00€

Dažādas cietības, Premium klases bezatsperu matracis. Vidēji mīksts/Mīksts. Matrača pamatā tiek izmantots naturāls perforētais lateks - ir mīksts materiāls, kas iegūts no kačuka koka sulas, tam piemīt lielikas antibakteriālās sp..

President LUX - Mīksts matracis ar lateksu un kokosu

President Lux

No: 269,00€ 357,00€

Karalisks, maināmas cietības anatomiskais mtracis. Mīksts no vienas puses, stingrs un mīksts no otras. Matrača pamatā tiek izmantots anatomisks neatkarīgu atsperu bloks “Pocket” ar  250 atsperēm uz kvadrātmetru. Mūsd..

Riga DeLux - Elitārs matracis ar gaisīgo lateksu un stingro kokosriekstu šķiedru

Riga DeLux

No: 259,00€ 337,00€

Elitārs matracis ar gaisīgo lateksu un stingro kokosriekstu šķiedru - Komforta cienītāju favorīts!    Abām matrača pusēm ir mīksta, gaisīga virsma, pateicoties 3cm Perforētā Lateksa kārtai zem kuras atrodas ..

Royal Blue - Elitārs bezatsperu matracis

Royal Blue

No: 258,00€ 377,00€

Dažādas cietības, Lux klases bezatsperu matracis. Ciets ar mīkstu virsējo kārtu/Vidēji ciets. Naturāls perforētais lateks - ir mīksts materiāls, kas iegūts no kačuka koka sulas, tam piemīt lielikas antibakteriālās spējas un tas l..

Royal Silver - Ciets bezatsperu matracis

Royal Silver

No: 234,00€ 343,00€

Dažādas cietības, Lux klases bezatsperu matracis. Ciets ar mīkstu augšējo slāni/Vidēji ciets. Naturāls perforētais lateks - ir mīksts materiāls, kas iegūts no kačuka koka sulas, tam piemīt lielikas antibakteriālās spējas un t..

Imperial Dream - Elitārs lateksa matracis ar Memory efektu

Imperial Dream

No: 234,00€ 343,00€

Dažādas cietības, Premium klases bezatsperu matracis. Memory/Mīksts. Matrača pamatā tiek izmantots naturāls perforētais lateks - ir mīksts materiāls, kas iegūts no kačuka koka sulas, tam piemīt lielikas antibakteriālās spējas un..

Riga Lux - Kvalitatīvs matracis ar lateksu

Riga Lux

No: 225,00€ 293,00€

Stingrs matracis ar 3cm gaisīgu lateksa slāni no abām pusēm. Karalisks matracis, komforta cienītājiem. Matrača pamatā tiek izmantots anatomisks neatkarīgu atsperu bloks “Pocket” ar 250 atsperēm uz kvadrātmetru. Mūsdienīga sistēm..

Amber Delux - Elitārs matracis ar lateksu un kokosriekstu šķiedru.

Amber Delux

No: 209,00€ 272,00€

Elitārs, divpusējs matracis ar lateksu un kokosriekstu šķiedru - Stingrs matracis ar teicamu mikroklimatu!    No vienas puses, matracim ir mīksta, gaisīga virsma, pateicoties 3cm Perforētā Lateksa kārtai zem..

Enigma - Lateksa matracis

Enigma

No: 203,00€ 297,00€

Mīksts Premium klases bezatsperu matracis. Matrača pamatā tiek izmantots naturāls perforētais lateks - ir mīksts materiāls, kas iegūts no kačuka koka sulas, tam piemīt lieliskas antibakteriālās spējas un tas lieliski atkārto ķerm..

Lateo 5 Zone - Komfortabls matracis ar lateksu

Lateo 5 Zone

No: 199,00€ 317,00€

Dažādas cietības ortopēdiskais matracis. Mīksts/ciets. Matrača pamatā tiek izmantots ortopēdiskais atsperu bloks “Bonnell” ar 120 atsperēm uz kvadrātmetru, kas veido optimālo atbalstu un ļauj vienmērīgi sadalīt cilvēka svaru uz ..

Milano DeLux - Kvalitatīvs gultas matracis ar lateksu un kokosa šķiedru

Milano DeLux

No: 195,00€ 254,00€

Kvalitatīvs, divpusējs matracis ar lateksu un kokosriekstu šķiedru - Teicams mikroklimats!    No vienas puses, matracim ir mīksta, gaisīga virsma, pateicoties 3cm Perforētā Lateksa kārtai, bet otra matrača p..

Madrid DeLux - Mūsdienīgs, labi ventilējams matracis

Madrid DeLux

No: 185,00€ 270,00€

Stingrs anatomiskais, premium klases mtracis. Matrača pamatā tiek izmantots anatomisks neatkarīgu atsperu bloks “Multi Pocket” ar 500 atsperēm uz kvadrātmetru. Mūsdienīga sistēma, ļoti labas ortopēdiskās īpašības. Katra atspe..

Everest DeLux - Ciets ortopēdisks matracis

Everest DeLux

No: 179,00€ 233,00€

Ciets, ortopēdisks matracis ar dabīgo kokosriekstu šķiedru no abām pusēm!    Abas matrača puses ir cietas, ar spilgti izteiktu ortopēdisko efektu, kuru nodrošina 3cm Kokosriekstu šķiedras slānis. Matrača pam..

Rāda no 1 līdz 15 kopā 53 (Kopā lapu - 4)

Ikviens zina to, cik svarīgi ir labi izgulēties, lai nākamajā dienā cilvēks justos enerģijas pilns un gatavs savām ikdienas gaitām. Ievērojamu lomu miega kvalitātes nodrošināšanā spēlē matracis, uz kura guļam katru nakti. Ja tas būs pārāk mīksts, pārāk ciets, mazs vai izgulēts, ir skaidrs – labs miegs garantēts netiek. Matrači dažkārt netiek pietiekami novērtēti, un interneta veikals Erti.lv zina, ka patiesībā tas ir viens no svarīgākajiem guļamistabas elementiem.

Mūsu piedāvājumā ir vairāku veidu Latvijā ražoti matrači, kas izceļas ar augstu kvalitāti, ilgu kalpošanas laiku un ekskluzīvu komfortu gan maziem, gan lieliem gulētājiem. Mūsu interneta veikala sortimentā atrodami modeļi dažādās kategorijās, gan tiem, kam interesē, lai tie iekļaujas nelielā budžetā, gan arī ir piemēroti dažāda lieluma gultām:

·         90 x 200;

·         40 x 200;

·         160 x 200;

·        Un dažādi citi izmēri, kā arī nestandarta modeļi, kas izveidoti pēc Jūsu individuāla pasūtījuma. Tiem, kuriem nepieciešami pretizgulējumu matrači, noteikti noderēs kāds no mūsu ražotajiem modeļiem, kas nodrošina komfortu arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem un tiem, kuriem īpaši vajadzīga asinsrites uzlabošana.

Bezatsperu matrači

Sen pagājuši tie laiki, kad veikalos bija pieejami tikai atsperu matrači. Mūsdienās iespējams iegādāties dažādas alternatīvas, kas nodrošina labu miegu un nepieciešamo atbalstu mūsu ķermenim gulēšanas laikā. Bezatsperu gultas matračos tiek izmantoti dažādi pildījumi, kurus kombinē, lai iegūtu labāko rezultātu.

·         Latekss

Salīdzinoši jauna alternatīva matraču pildījuma materiālu izvēlē, taču arvien vairāk pircēju dod priekšroku tieši šim variantam, jo redzams, ka klientu atsauksmēs, kas pildīti ar lateksu, ir pieminēti salīdzinoši bieži. Šī veida modeļi atšķiras ar savām unikālajām īpašībām, proti, matracī esošās viskoelastīgās putas spēj pielāgoties gan cilvēka svaram, gan temperatūrai, kā arī tās nodrošina ciešu miegu arī tad, ja blakus gulētājs ir nemierīgs, jo radītās vibrācijas netiek pārvadītas. Naturālo perforēto lateksu, ko izmantojam mūsu matračos, iegūst no kaučuka koka sulas, turklāt tas ir antibakteriāls un spējīgs pielāgoties jebkurai ķermeņa formai.

·         Kokosa koira

Papildus iepriekš minētajam materiālam, matračos tiek pildītas arī citas dabiskas sastāvdaļas, piemēram, kokosa koira, kas ir viens no iemesliem, kādēļ ortopēdiskie matrači tik labi spēj pildīt savas funkcijas, kā arī tas nodrošina labu ventilāciju, neļaujot uzkrāties mitrumam vai vairoties putekļu ērcītēm.

·         Jūras zāles

Vēl viens no pildījumiem, kuru kombinē ar iepriekš aprakstīto, ir jūras zāles. Tās izceļas ar savām unikālajām īpašībām nodrošināt stingru to struktūru, kā arī dabiskā veidā rūpējas par labu pildījuma ventilāciju, lai neveidotos kondensāts.

·         Memory putas

Bezatsperu modeļi pazīstami arī kā putu matrači, taču tas ir tikai viens no šīs kategorijas veidiem. Arī Erti.lv piedāvā šāda tipa matračus, kuros pildītas kvalitatīvas Memory putas, kas ir ekoloģiski tīras un hipoalerģiskas. Tās perfekti pielāgojas cilvēka gulēšanas pozai, nodrošinot maksimālu komfortu.

Šo matraču pildījumā esošās sastāvdaļas tiek kombinētas, piemēram, vairākos slāņos tiek izvietots latekss, kokosa koira un Memory putas, kas papildināts ar noņemamu kokvilnas apvalku, kuru nepieciešamības gadījumā var izmazgāt. Katra matrača cietības līmeni, maksimālo svaru un sastāvu varat aplūkot, uzklikšķinot uz katra no modeļiem atsevišķi.

Bonnel 

Šajā sadaļā atrodami lielākoties ortopēdiskie matrači ar dažādām cietības pakāpēm. Lai arī šāda veida matrači lielākoties ieteicami cilvēkiem ar muguras problēmām, tos var izmantot ikviens, kurš vēlas labi izgulēties.

Šo matraču pildījumam izmantots gan latekss, gan kokoss, gan Memory un OrthoFoam putas. Tāpat pieejami arī modeļi ar Bonnell atsperu blokiem, kas veidoti, lai nodrošinātu labu muguras atbalstu un izturētu arī lielāku slodzi. Šī ir populārākā atsperu tehnoloģija, kas tiek izmantota.

Bērnu matrači

Šie matrači veidoti no hipoalerģiskiem materiāliem, izmantojot kokosa, Silvertex putu poliuretānu vai Hollcon šķiedru, kas nodrošina nepieciešamo atbalstu bērnu mugurkaulam, neaiztur smakas un ir izturīgi pret deformācijām.

Comfort 

Ja meklējat veikalu, kurā pieejami lēti un labi matrači, tad Erti.lv noteikti ir īstā vieta, kur ielūkoties. Īpaši Comfort sadaļu esam veidojuši, lai apvienotu matraču modeļus ikviena prasībām. Tāpat šajā kategorijā pieejami arī divpusējie ortopēdiskie matrači, kas nodrošina vienmērīgu cilvēka svara sadalījumu uz virsmas.

Ekonom 

Lēti ar un bez atsperēm, kas būs piemēroti dažādām vajadzībām un iespējām. Ekonomiski izdevīgākais risinājums tiem pircējiem, kuri vēlas papildināt savu gultu ar labu matraci, taču nepieciešams iekļauties ierobežotā budžetā. Dažādi matraču stingrības līmeņi, lai Jūs izvēlētos sev piemērotāko.

MultiPocket 

Kabatas tipa matrači ir izdevīgi tajā ziņā, ka tie neietekmējas no apkārtējās temperatūras, nodrošinot lielisku mikroklimatu, proti, ziemas laikā nav jāsalst, un vasarā – jāsvīst. Arī šajos ir izmantoti citi materiāli, piemēram, latekss un kokosa šķiedras. MultiPocket bloks izceļas ar to, ka tajā ir 500 atsperes uz vienu kvadrātmetru, kas sniedz matracim ortopēdiskas īpašības.

Pocket 

Universāli un ekonomiski ar Pocket bloku, kas ietver 250 atsperes uz vienu kvadrātmetru. Pildījums papildināts ar putu poliuretānu, OrthoFoam putām, kokosa šķiedru, lateksu un citiem materiāliem. Pieejami arī modeļi, kuros katrai pusei ir atšķirīgas cietības. Matraču cenas atkarīgas no pildījuma veida un izmēra.

Pasteidzieties un ielūkojieties mūsu piedāvājumā, lai turpmāk varētu pilnvērtīgi izbaudīt naktsmieru!