26884449; 22411110

Matrači

Laba un veselīga miega pamatā ir kvalitatīva un atbilstoša guļvieta. Cik cilvēku, tik gulēšanas paradumu, taču būsiet vienisprātis, ka visērtākā gulēšana ir gultā ar kvalitatīvu matraci. Tieši matracis ir pamatā tam, lai cilvēks justos izgulējies, atpūties, možs un motivēts aktīvi darboties. Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir Latvijā ražoti matrači plašā klāstā – visdažādākajām gaumēm, prasībām un iespējām. Mūsu piegādātāju vidū ir vadošie Latvijas ražotāji, kuru matrači atpazīstami ar augstu kvalitāti un izcilām ekspluatācijas īpašībām.

Mūsu priekšrocības:

 • Daudzveidīgs matraču sortiments – iespēja izvēlēties dažādus izmērus un modeļus. Viens no plašākajiem matraču piedāvājumiem vietējā tirgū.
 • Visi matrači izgatavoti no augstvērtīgām izejvielām, tostarp dabīgiem materiāliem, kas sniedz atbilstošu mikroklimatu, ir elpojoši, neuzsūc mitrumu un nav alerģiski.
 • Pateicoties plašajam sadarbības partneru lokam, iespēja pasūtīt individuāli izgatavotu matraci atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām.
 • Iespēja iegādāties matraci gan uz vietas mūsu veikalā, gan pasūtīt mūsu internetveikalā.
 • Elastīga cenu politika, lai katram klientam spētu piedāvāt piemērotāko cenu risinājumu.
 • Profesionālas konsultācijas visos ar matraču, dīvānu un gultu iegādi saistītajos jautājumos.
 • Draudzīga, saliedēta darbinieku komanda ar augstiem klientu apkalpošanas standartiem.

Piedāvājam šādus matraču veidus:

 • Bērnu matrači – gan zīdaiņu gultiņām, gan lielāku bērnu gultām dažādos izmēros. Matrači izgatavoti no veselībai nekaitīgiem materiāliem, nesatur alerģiskas vielas un nodrošina ortopēdiski pareizu ķermeņa novietojumu gulēšanas laikā, kas jo īpaši svarīgi augošu bērnu mugurkaulam.
 • Bezatsperu matrači – šo matraču pamatā atkarībā no modeļa ir putu poliuretāns vai ir dabīgais perforētais latekss – mīksts materiāls, ko iegūst no kaučuka koka sulas. Papildu pildījumam izmanto kokosa šķiedras, jūras zāles vai Memory Foam jeb īpašu elastīgu materiālu, kas pielāgojas ķermeņa individuālajai formai.
 • Bonell matrači – šie matrači pieder atsperu matraču grupai. To pamatā ir Bonell atsperu bloks, ko ražošanā izmanto vairāk nekā 60 gadus. Bonell atsperes ir klasiska, savstarpēji saistīta atsperu sistēma, kas izceļas ar optimālu elastības un stinguma kombināciju. Šie matrači nodrošina ortopēdiski pareizu ķermeņa stāvokli miega laikā.
 • Comfort matrači – stingri, vidējas cietības matrači, kuru pamatā ir Bonell atsperu bloks. Šie matrači vairāk piemēroti cilvēkiem ar normālu un paaugstinātu ķermeņa svaru. Comfort matrači ir divpusēji, kas nozīmē, ka abas matrača puses ir identiskas.
 • Ekonom matrači – vairāku modeļu bezatsperu vai atsperu matrači, kas piedāvā teicamu kvalitātes un izdevīgas cenas apvienojumu. Atkarībā no modeļa, matrači ir divpusēji vai arī katra puse ar atšķirīgu cietības pakāpi.
 • Multi Pocket matrači – dažādas cietības pakāpes atsperu matrači. Multi Pocket ir atsperu bloks, kur katra atspere ievietota atsevišķā “kabatiņā” un darbojas individuāli, pielāgojoties gulētāja ķermeņa formai. Lielais atsperu skaits sniedz pareizu mugurkaula atbalstu gulēšanas laikā. Multi Pocket atsperes raksturo izcila slodzes izturība, tās ilgstoši saglabā savas ekspluatācijas īpašības. Papildu pildījumam atkarībā no matrača modeļa izmanto kokosa šķiedru, perforēto lateksu vai Ortho Foam – putas, kas ir elastīgs, jaunākās paaudzes materiāls ar lieliskām ortopēdiskajām īpašībām vēl veselīgākam miegam.
 • Pocket matrači – klientiem ar augstām prasībām pret komfortu. Šo matraču modeļos izmantots Pocket atsperu bloks, kur katra atspere ievietota “kabatiņai’ līdzīgā apvalkā un darbojas neatkarīgi no citām. Vidēji uz vienu matrača kvadrātmetru izvietotas 250 atsperes. Atkarībā no modeļa pildījumam izmantots dabīgais, perforētais latekss, kokosa šķiedras, Ortho Foam, putu poliuretāns vai vilnas vatelīns.

Jūsu vēlmēm atbilstošākie matrači gaida jūs www.erti.lv! Mēs esam par veselīgu miegu un skaistiem sapņiem!

Imperial – Elitārs lateksa matracis

Imperial

No: 329,00€ 461,00€

Royal Gold – Bezatsperu matracis ar atmiņas efektu

Royal Gold

No: 319,00€ 447,00€

Imperial Dream – Elitārs lateksa matracis ar Memory efektu

Imperial Dream

No: 315,00€ 441,00€

Royal Blue – Elitārs bezatsperu matracis

Royal Blue

No: 299,00€ 419,00€

President DeLux – Mīksts matracis ar lateksu un kokosu

President DeLux

No: 289,00€ 378,00€

President Lux – Mīksts matracis ar lateksu un kokosu

President Lux

No: 269,00€ 350,00€

Riga DeLux – Elitārs matracis ar gaisīgo lateksu un stingro kokosriekstu šķiedru

Riga DeLux

No: 259,00€ 337,00€

Royal Silver – Vidēji ciets bezatsperu matracis

Royal Silver

No: 259,00€ 363,00€

Dubai Delux – Elitārs matracis ar lateksu un kokosriekstu šķiedru

Dubai Delux

No: 239,00€ 311,00€

Riga Lux – Elitārs matracis ar gaisīgo lateksu un stingro kokosriekstu šķiedru

Riga Lux

No: 225,00€ 293,00€

Enigma – Lateksa matracis

Enigma

No: 219,00€ 307,00€

Amber Delux – Elitārs matracis ar lateksu un kokosriekstu šķiedru.

Amber Delux

No: 209,00€ 272,00€

Dubai Lux – Elitārs matracis ar lateksu un kokosriekstu šķiedru

Dubai Lux

No: 209,00€ 272,00€

Lateo 5 Zone – Komfortabls matracis ar lateksu

Lateo 5 Zone

No: 217,00€ 335,00€

Strong HR – Ciets bezatsperu matracis

Strong HR

No: 199,00€ 279,00€

Rāda 1–15 no 67 rezultātus