26884449; 22411110

Latex Eco Roll – Натуральный, мягкий наматрасник

  • 98,00€ 75,00€

Доступные варианты:

Mīksts virsmatracis ar dabīgu pildījumu!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu līdzenāku un mīkstāku. Šis ir rullējams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Uzklājot to uz grīdas, var izguldīt viesus vai izvedot bērnu rotaļu saliņu! Var lietot no abām pusēm, abas uses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Lieliski novērš izvelkamo dīvānu segmentu līmeņu starpību un virsmas nolietojumu, padarot guļamo virsmu mīkstāku!

Virsmatracis sastāv no viengabala lateksa bloka, kas ir mīksts, elastīgs un ļoti ilgmūžīgs, dabīgs materiāls. Pateicoties elastībai, tas optimāli atkārto ķermeņa formu, nodrošinot mīkstu virsmu un veselīgu miegu. Lateks ir visdabīgākais mūsdienu materiāls virsmatraču ražošanā. Ekoloģiski tīrs, pateicoties papildu perforācijai, labi ventilējas. Tas ir hipoalerģisks un ļoti ilgmūžīgs virsmatracis, kas lieliski nosedz jebkurus guļamās virsmas defektus.

Šī matrača sastāvā ir naturāls perforētais lateks

Перфорированный латекс – Идеальный микроклимат!

   Натуральный, мягкий материал, изготовленный из экстракта сока каучукового дерева гевеи. Благодаря особому составу и перфорации он “дышит” и поддерживает идеальный микроклимат во время сна. Сам матрас не впитывает влагу, а попадающая внутрь латексной пены влага быстро выводится и испаряется благодаря особенной структуре микропор.

 Натуральный материал  Отличная вентиляция      Не задерживает запахи
 Не впитывает влагу ✔ Гипоаллергенный ✔ Не живет пылевой клещ
 Воздухопроницаемый      Долговечный      Идеальный микроклимат

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Съемный чехол наматрасника – Это практично!

   В жизни случается всякое, если, завтракая в постели, Вы пролили кофе на наматрасник – не расстраивайтесь, чехол этого наматрасника оснащен молнией и легко снимается для стирки или химчистки. Съемный чехол наматрасника позволит Вам поддерживать спальное место гигиенически чистым!

 Легко снимается    Легко ухаживать    Можно стирать  
 С молнией     Прочная матрасная ткань   ✔ Всегда чистое спальное место

Состав наматрасника:

Съемный чехол с молнией.

  • Хлопок – Для лучшей вентиляции.
  • Перфорированный латекс 3см – Воздушно мягкий слой.
  • Хлопок – Для лучшей вентиляции.

Высота наматрасника 3-4cm.

Возникли вопросы о данном матрасе? Смело задавайте! Наши консультанты с радостью ответят на все Ваши вопросы! Телефон для консультаций – 22411110.
Вам нужен матрас нестандартного размера? Мы сделаем его для Вас! Звоните – 26884449 или заполните контактную форму и наши специалисты свяжутся с вами.