26884449; 22411110

Latex Eco Roll – Mīksts, elpojošs virsmatracis

  • 98,00€ 75,00€

PAPILDU IZVĒLES:

Mīksts virsmatracis ar dabīgu pildījumu!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu līdzenāku un mīkstāku. Šis ir rullējams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Uzklājot to uz grīdas var izguldīt viesus vai izvedot bērnu rotaļu saliņu! Var lietot no abām pusēm, abas uses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Lieliski novērš izvelkamo dīvānu segmentu līmeņu starpību un virsmas nolietojumu, padarot guļamo virsmu mīkstāku!

Virsmatracis sastāv no viengabala lateksa bloka, kas ir mīksts, elastīgs un ļoti ilgmūžīgs, dabīgs materiāls. Pateicoties elastībai, tas optimāli atkārto ķermeņa formu, nodrošinot mīkstu virsmu un veselīgu miegu. Lateks ir visdabīgākais mūsdienu materiāls virsmatraču ražošanā. Ekoloģiski tīrs, pateicoties papildu perforācijai, labi ventilējas. Tas ir hipoalerģisks un ļoti ilgmūžīgs virsmatracis, kas lieliski nosedz jebkurus guļamās virsmas defektus.

Sastāvs:
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Perforēts lateksa bloks – mīksts putu pildījums
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Noņemams pārvalks
Virsmatrača biezums ir 3-4 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.