26884449; 22411110

Matrači

Laba un veselīga miega pamatā ir kvalitatīva un atbilstoša guļvieta. Cik cilvēku, tik gulēšanas paradumu, taču būsiet vienisprātis, ka visērtākā gulēšana ir gultā ar kvalitatīvu matraci. Tieši matracis ir pamatā tam, lai cilvēks justos izgulējies, atpūties, možs un motivēts aktīvi darboties. Mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir Latvijā ražoti matrači plašā klāstā – visdažādākajām gaumēm, prasībām un iespējām. Mūsu piegādātāju vidū ir vadošie Latvijas ražotāji, kuru matrači atpazīstami ar augstu kvalitāti un izcilām ekspluatācijas īpašībām.

Mūsu priekšrocības:

 • Daudzveidīgs matraču sortiments – iespēja izvēlēties dažādus izmērus un modeļus. Viens no plašākajiem matraču piedāvājumiem vietējā tirgū.
 • Visi matrači izgatavoti no augstvērtīgām izejvielām, tostarp dabīgiem materiāliem, kas sniedz atbilstošu mikroklimatu, ir elpojoši, neuzsūc mitrumu un nav alerģiski.
 • Pateicoties plašajam sadarbības partneru lokam, iespēja pasūtīt individuāli izgatavotu matraci atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām.
 • Iespēja iegādāties matraci gan uz vietas mūsu veikalā, gan pasūtīt mūsu internetveikalā.
 • Elastīga cenu politika, lai katram klientam spētu piedāvāt piemērotāko cenu risinājumu.
 • Profesionālas konsultācijas visos ar matraču, dīvānu un gultu iegādi saistītajos jautājumos.
 • Draudzīga, saliedēta darbinieku komanda ar augstiem klientu apkalpošanas standartiem.

Piedāvājam šādus matraču veidus:

 • Bērnu matrači – gan zīdaiņu gultiņām, gan lielāku bērnu gultām dažādos izmēros. Matrači izgatavoti no veselībai nekaitīgiem materiāliem, nesatur alerģiskas vielas un nodrošina ortopēdiski pareizu ķermeņa novietojumu gulēšanas laikā, kas jo īpaši svarīgi augošu bērnu mugurkaulam.
 • Bezatsperu matrači – šo matraču pamatā atkarībā no modeļa ir putu poliuretāns vai ir dabīgais perforētais latekss – mīksts materiāls, ko iegūst no kaučuka koka sulas. Papildu pildījumam izmanto kokosa šķiedras, jūras zāles vai Memory Foam jeb īpašu elastīgu materiālu, kas pielāgojas ķermeņa individuālajai formai.
 • Bonell matrači – šie matrači pieder atsperu matraču grupai. To pamatā ir Bonell atsperu bloks, ko ražošanā izmanto vairāk nekā 60 gadus. Bonell atsperes ir klasiska, savstarpēji saistīta atsperu sistēma, kas izceļas ar optimālu elastības un stinguma kombināciju. Šie matrači nodrošina ortopēdiski pareizu ķermeņa stāvokli miega laikā.
 • Comfort matrači – stingri, vidējas cietības matrači, kuru pamatā ir Bonell atsperu bloks. Šie matrači vairāk piemēroti cilvēkiem ar normālu un paaugstinātu ķermeņa svaru. Comfort matrači ir divpusēji, kas nozīmē, ka abas matrača puses ir identiskas.
 • Ekonom matrači – vairāku modeļu bezatsperu vai atsperu matrači, kas piedāvā teicamu kvalitātes un izdevīgas cenas apvienojumu. Atkarībā no modeļa, matrači ir divpusēji vai arī katra puse ar atšķirīgu cietības pakāpi.
 • Multi Pocket matrači – dažādas cietības pakāpes atsperu matrači. Multi Pocket ir atsperu bloks, kur katra atspere ievietota atsevišķā “kabatiņā” un darbojas individuāli, pielāgojoties gulētāja ķermeņa formai. Lielais atsperu skaits sniedz pareizu mugurkaula atbalstu gulēšanas laikā. Multi Pocket atsperes raksturo izcila slodzes izturība, tās ilgstoši saglabā savas ekspluatācijas īpašības. Papildu pildījumam atkarībā no matrača modeļa izmanto kokosa šķiedru, perforēto lateksu vai Ortho Foam – putas, kas ir elastīgs, jaunākās paaudzes materiāls ar lieliskām ortopēdiskajām īpašībām vēl veselīgākam miegam.
 • Pocket matrači – klientiem ar augstām prasībām pret komfortu. Šo matraču modeļos izmantots Pocket atsperu bloks, kur katra atspere ievietota “kabatiņai’ līdzīgā apvalkā un darbojas neatkarīgi no citām. Vidēji uz vienu matrača kvadrātmetru izvietotas 250 atsperes. Atkarībā no modeļa pildījumam izmantots dabīgais, perforētais latekss, kokosa šķiedras, Ortho Foam, putu poliuretāns vai vilnas vatelīns.

Jūsu vēlmēm atbilstošākie matrači gaida jūs www.erti.lv! Mēs esam par veselīgu miegu un skaistiem sapņiem!

Biežākās pazīmes, ka vecais matracis jāmaina pret jaunu

 • Pasliktinās tā elastība, izskats nav pievilcīgs – šī ir izplatīta problēma tieši putu pildījumam. Ja pēc tam, kad esat izkāpuši no gultas, matracis neatgūst sākotnējo formu, laiks domāt par tā nomaiņu. Jebkura veida izgulējumi vai izsēdējumi var ilgtermiņā pasliktināt miega kvalitāti un arī Jūsu veselību;
 • Esošo modeli izmantojat jau daudzus gadus – nekas nav mūžīgs, tajā skaitā, matrači. Visbiežāk to kalpošanas laiks ir vidēji no 7 līdz 10 gadiem, un tad vajadzētu iegādāties jaunu;
 • Saasinās alerģijas – laika gaitā matračos uzkrājas dažādi alergēni, piemēram, putekļu ērcītes, kas var pasliktināt cilvēku pašsajūtu. Ja no rīta mostaties ar diskomfortu, izjūtat pastiprinātu acu asarošanu, šķaudīšanu un citus alerģiju simptomus, iespējams, pie vainas ir tieši vecais matracis;
 • Pazeminās miega kvalitāte – tas, cik labi mēs naktī izguļamies, ietekmē ne tikai mūsu darbaspējas, bet arī veselību un labsajūtu kopumā. Ja no rīta mostaties ar sāpēm, stīvumu, esot gultā nejūtaties ērti, šo situāciju vajadzētu pēc iespējas ātrāk risināt, lai nerastos nopietnākas problēmas.

Matrača cietība nav tas pats, kas nodrošinātais atbalsts ķermenim

Cilvēki nereti jauc matrača cietības līmeni ar atbalsta pakāpi, kāda tiek nodrošināta ķermenim. Der zināt, ka, piemēram, matracim, kas nodrošina augstāka līmeņa atbalstu, var būt atšķirīgas cietības pakāpes:

 • Mīksts – laba izvēle tiem, kuri ērtāk jūtas, guļot uz muguras;
 • Vidēji mīksts – ja biežāk guļat uz sāniem un vēlaties matraci, kas ir vienlaikus mīksts un labi balsta ķermeni, šis variants būs Jums piemērotākais;
 • Vidēji ciets – optimāls risinājums jebkurai gulēšanas pozai;
 • Ciets – šī būs piemērota izvēle tiem, kuri dod priekšroku gulēšanai uz muguras un ērtāk jūtas uz stingrākas gulēšanas virsmas;
 • Ļoti ciets – biežāk iesaka izvēlēties cilvēkiem, kas ērtāk jūtas, guļot uz muguras.

Jūsu svars un tam piemērotākā matrača cietības pakāpe

Neatkarīgi no tā, cik Jūs sverat, guļvietai jānodrošina komforts un jābalsta visas ķermeņa zonas. Tieši tāpēc ir tik svarīgi izvēlēties matraci, kas atbilst Jūsu svaram. Vieglāk to noskaidrot, vadoties pēc sava ķermeņa masas indeksa (ĶMI), ko aprēķina sekojoši:

ĶMI = Jūsu svars (kg) : Jūsu augums (m)2, piemēram, 65 : (1,65 x 1,65) = 23,9.

Ņemot vērā šo indeksu, pielāgojiet matrača cietības līmeņa izvēli:

 • ĶMI< 19, Jums labāk derēs mīksts matracis;
 • ĶMI 19 – 25, piemērotāks būs vidējs cietības līmenis;
 • ĶMI 26 – 31, ieteicams ciets matracis;
 • ĶMI > 31, labāka izvēle būs īpaši augsts cietības līmenis.

Matrača izvēle alerģiskiem cilvēkiem

            Ja Jūs nomoka alerģijas vai elpošanas problēmas, rūpīgi jāpārdomā atbilstoša matrača izvēle. Svarīgs ir ne tikai tā pildījums, bet arī ārējais pārvalks. Cilvēkiem ar alerģijām piemērotāki būs matrači ar perforētā lateksa, kokosriekstu šķiedras, HR putu poliuretāna, Ortho Foam vai Memory Foam putu pildījumu. Tāpat der zināt, ka Erti.lv matraču pārvalki ir noņemami un mazgājami, lai Jūs varētu ikdienā parūpēties par tā tīrību un alergēnu iznīcināšanu.

Atbilstoša kopšana – ilgākas matrača kalpošanas priekšnoteikums

Lai matracis spētu kvalitatīvi pildīt savu funkciju, uzmanība jāpievērš ne tikai tā izvēlei, bet arī kopšanai.

 • Vismaz reizi pusgadā mainiet matrača pozīciju, apgriežot to ar kājgali uz augšu. Ja Jums ir divpusējs matracis, varat to arī apvērst otrādāk. Šī metode neļauj veidoties nelīdzenai virsmai;
 • Vienu reizi gadā iznesiet matraci uz balkona un verandas un atstājiet saulē uz pāris stundām, lai atbrīvotu to no mitruma, pelējuma vai nepatīkama aromāta;
 • Veiciet ārējā pārvalka mazgāšanu, kā arī matrača ilgākai kalpošanai izmantojiet aizsargpārklāju, kas to pasargās no pāragras nolietošanās un izlijušu šķidrumu radītiem bojājumiem.

Madrid Lux – Mūsdienīgs, labi ventilējams matracis

Madrid Lux

No: 149,00€ 194,00€

HR H15 – Labs bezatsperu matracis

HR H15

No: 149,00€ 209,00€

Soft Lux – Mīksts, anatomisks matracis ar lateksu no abām pusēm

Soft Lux

No: 149,00€ 199,00€

Boston Lux K3 – Ortopēdisks Pocket atsperu matracis ar kokosu

Boston Lux K3

No: 139,00€ 169,00€

Lateo – matracis par saprātīgu cenu ar lateksu un kokosu

Lateo

No: 138,00€ 219,00€

Memory Bonnell – Ērts un lēts memory matracis

Memory Bonnell

No: 138,00€ 219,00€

Memory 3+12 – Bezatsperu matracis ar Memory Foam putām

Memory 3+12

No: 313,00€ 374,00€

Boston LUX – Vidēji ciets anatomiskais matracis ar OrthoFoam putām.

Boston Lux

No: 125,00€ 149,00€

Rocky – Ciets ortopēdisks matracis

Rocky

No: 125,00€ 188,00€

Indigo – Ortopēdisks Pocket atsperu matracis ar kokosu

Indigo

No: 119,00€ 161,00€

Eucalipt – Mūsdienīgs matracis ar paaugstinātu gaisa cirkulāciju

Eucalipt

No: 114,00€ 180,00€

Boston K3 – Divpusējs ortopēdisks matracis ar kokosu

Boston K3

No: 110,00€ 165,00€

Rocky Eco – Ortopēdisks pocket matracis ar kokosu

Rocky ECO

No: 109,00€ 138,00€

Premium – Dabīgs bērnu matracis ar kokosu un lateksu

Premium

No: 105,00€ 152,00€

Indigo Eco – Ortopēdisks Pocket atsperu matracis ar kokosu

Indigo Eco

No: 99,00€ 134,00€

Rāda 1–15 no 67 rezultātus