26884449; 22411110

Par Mums

Jūs cienat komfortu? Rūpējaties par to, lai jūsu miegs būtu pilnvērtīgs un veselīgs? Izvēlaties modernus un kvalitatīvus risinājumus atpūtai?

Mēs piedāvājam tieši to, kas Jums ir nepieciešams!

Pie mums jūs atradīsiet:

  • Dažādu veidu matračus pieaugušajiem un bērniem;
  • Gultas un to furnitūru;
  • Izvelkamos, guļamos dīvānus – transformējamus par pilnvērtīgām gultām;

Visas šīs preces ir paredzētas tam, lai padarītu jūsu guļamistabu par praktisku, mājīgu un skaistu, bet jūsu miegu komfortablu un pilnvērtīgu. Viss, ko jūs atradīsiet mūsu internet-veikala piedāvājumā, izceļas ar lielisku kvalitāti un pieņemamām cenām. Mūsu preču katalogā ir tikai Latvijā ražotas preces!

Ja jums ir nepieciešams matracis, tad pateicoties mūsdienīgiem pildījumiem, kā arī individuālām konstrukciju īpašībām,  jūs varēsiet piemeklēt maksimāli atbilstošu modeli, kas atbilst jūsu cietības un komforta līmenim. Saitā tiek piedāvāti ne tikai izstrādājumu attēli, bet arī detalizēts apraksts, kā arī to galvenie raksturlielumi (sastāvs, izmērs un uzbūve). Viss tas ļaus jums diezgan ātri noteikt atbilstošāko modeli.

Ja runa iet par gultu vai dīvānu, tad, pie mums varēsiet piemeklēt maksimāli atbilstošu modeli, orientējoties uz modeļa dizainu, ortopēdiskā pamata esamību, veļas kastes un citām konstrukciju īpašībām.

Visa produkcija, kas tiek piedāvāta mūsu katalogā, izceļas ar ergonomisku, stilīgu un mūsdienīgu dizainu, kā arī lielisku kvalitāti, ko garantē Latvijas mēbeļu ražotāji. Materiāli, kas tiek izmantoti produkcijas ražošanai ir naturāli, hipoalergēni un ekoloģiski tīri.

Uz doto mirki, ortopēdiskā produkcija ir viena no pieprasītākajām precēm  starp pircējiem. Tā lieliski der gan pieaugušajiem, gan bērniem. To izvēlas gan pilnīgi veseli cilvēki, gan arī tie, kam ir problēmas ar balsta un kustību aparātu. Palielinātais pieprasījums ir saistīts ar unikālajām  produkcijas  uzbūves īpašībām, kas garantē cilvēkam:

  • Slodzes samazināšanu uz dažādiem  mugurkaula posmiem;
  • Asinsrites uzlabošanu;
  • Nodrošina pareizu ķermeņa stāvokli miega laikā.

Citiem vārdiem runājot, iegdājoties ortopēdisko produkciju, jūs nodrošinat sev un saviem tuviniekiem ar komfortablu un veselīgu atpūtu.

Mūsu interneta veikals garantē katram pircējam ne tikai plašu preču sortimentu, bet arī ērtu servisu, kā arī kompetentu un operatīvu apkalpošanu. Ērta mājaslapas navigācija ļaus atrast nepieciešamo preci sekundēs. Nepieciešamības gadījumā, jūs vienmēr varat izmantot bezmaksas, profesionālas mūsu darbinieku konsultācijas.

Atsevišķu uzmanību veltiet uz speciālajiem akcijas piedāvājumiem un papildus atlaidēm. Tas viss ļauj iegādāties kvalitatīvas preces par vēl pieejamākajām cenām.  Ar mums, jūsu pirkums būs ne tikai ērts un ātrs, bet arī maciņam draudzīgs!