26884449; 22411110

Borno – Auduma gulta ar pogām un veļas kasti

349.00639.00

SKU: gultaborno Kategorijas: ,

Skaista auduma gulta ar pogām galvgalī un veļaskasti, tā lieliski iederēsies jebkāda stila guļamistabā!

Apskatīt un aptaustīt gultu, kā arī izvēlēties audumus, ir iespējams mūsu gultu un matraču veikalā – Rīgā, Maskavas ielā 180.

Sapņu gulta jebkurā krāsā – liela audumu izvēle mūsu veikalā!

Gultu ir iespējams pasūtīt dažādos audumosGultu ir iespējams pasūtīt jebkurā krāsā no Jūsu izvēlēta auduma vai eko-ādas, maksimāli pieskaņojot to Jūsu interjeram. Plaša audumu toņu un faktūras izvēle, augstas kvalitātes eko-āda dažādos toņos. Iepazīties ar audumiem un piemeklēt atbilstošāko audumu savai sapņu gultai iespējams mūsu veikalā.
Gaidīsim Jūs ciemos mūsu veikalā Rīgā, Maskavas ielā 180.

Gulta ar veļas kasti ir ļoti racionāls risinājums mantu glabāšanai.   Neaizņemot papildus istabas grīdas platību, Jūs iegūstat mantu glabātuvi skapja izmērā.

Gultas veļas kaste ar gāzes paceļamajiem mehānismiemGulta ir aprīkota ar paceļamu metāla rāmi ar ortopēdiskām matraču līstēm, uz kurām balstās matracis un zem kurām atrodas vieta mantu glabāšanai. Gultas veļaskaste atverama gultas kājgalī(no priekšas gultai), ceļot uz augšu, paveras piekļuve veļaskastei. Paceļamie mahānismi ar gāzes amortizātoriem(kā automašīnas bagāžas nodalījumam) nodrošina laisku un vieglu gultas veļaskastes atvēršanu un aizvēršanu.

Šis gultas modelis ir pieejams 2 veidu izpildījumā, ar dažāda izmēra veļas kastēm:

Gulta ir piiejama 2 dažādos izpildījumos, ar dažādiem augstumiemStandarta – izvēloties standarta veļaskasti, gultas sānu augstums no zemes sastāda 38cm, matrača atbalsta līstes atrodas 31cm no zemes un veļaskastes dziļums sastāda 22cm.

High box (paaugstināta) – izvēloties paaugstinātu veļaskasti, gultas sānu augstums no zemes sastāda 51cm, matrača atbalsta līstes atrodas 45cm no zemes un veļaskastes dziļums sastāda 35cm, kā arī gultas galvgalis paliek augstāks par 14cm, salīdzinoši ar standarta versiju.

Standartā, gulta ir aprīkota ar 5cm augstām, hromētām metāla kājiņām.

Gultai ir vairāki kājiņu veidiMūsu veikalā, kā opcija, ir pieejamas koka vai metāla, 5cm, 10cm vai pat 12cm augstas kājiņas. Koka kājiņas ir izgatavotas no oša un ir pieejamas gan gaišā, gan tumšā tonī, savukārt, kājiņas no metāla ir hromētas. 10cm un 12cm augstas gultas kājiņas ir iecienījuši pircēji, kuriem ir grīdu uzkopšanas roboti. Uzmanību: Izvēloties kājiņas, kas ir lielākas par 5cm, attiecīgi palielinās arī visi norādītie gultas augstumi.

Noņemams gultas sānu tapsējums, kuru var nomainīt pašu spēkiem.

Gultai iespējams pasūtīt noņemamu sānu malu pārvalku

Kā opciju šai gultai, ir iespējams pasūtīt noņemamu sānu un kājgala tapsējumu, vienā gabalā. Izvēloties šo iespēju, jums būs iespēja noņemt tapsējumu tīrīšanai vai aizvietošanai saviem spēkiem. Tapsējums stiprinās pie gultas ar Velkro palīdzību, pateicoties kuram, tā noņemšana un uzlikšana ir maksimāli vienkārša. Šī opcija ir iespējama tikai gultām ar “standarta” izpildījumu.

 

Gultas cenā nav iekļauts matracis, taču mēs piemeklēsim tieši Jūsu mugurai atbilstošāko matraci!

Matracis priekš sīs gultas ir nopērkams mūsu veikalā Erti.lv - Rīgā, Maksavas ielā 180Mūsu piedāvājumā ir vairāk par 120 dažādiem matraču modeļiem, lielāko daļu no tiem ir iespējams apskatīt un iemēģināt mūsu matraču veikalā Rīgā, Maskavas ielā 180. Mūsu augsti kvalificētie konsultanti palīdzēs piemeklēt tieši Jūsu vēlmēm, fizioloģiskajām īpašībām un atvēlētajam budžetam atbilstošāko matraci.
Jebkuru jautājumu gadījumā droši zvaniet – 26884449 vai 22411110, ar prieku sniegsim atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem!

Gultas gabarīta izmēri:

Standarta versija:  “High Box” versija:
Galvgaļa augstums: 112 cm  127cm
Sāna malu augstums: 38 cm  51 cm
Kājgala augstums: 38 cm  51cm
Gultas platums: Matrača platums +11cm |  Matrača platums +11cm
Gultas garums: 217 cm  217 cm
Matrača līstes no zemes: 31 cm  45 cm
Veļas kastes augstums: 22 cm  35 cm

Jebkuru jautājumu gadījumā droši zvaniet – 26884449 vai 22411110, ar prieku sniegsim atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem!

Uz tikšanos mūsu Gultu un Matraču veikalā – Rīgā, Maskavas ielā 180!