26884449; 22411110

Gulta Horizont + matracis 160x200cm

739.001,369.00

SKU: Gulta Horizont komplektā ar matraci 160x200cm Kategorijas:

Gulta Horizont 160x200cm komplektā ar matraci – iespējams izvēlēties sešu dažādu veidu matračus:

Orto (Vidēji stingrs, bezatsperu, 10cm biezs putupoliuretāna matracis, sīkāka informācija šeit)
Magic (Vidēji stingrs, 18cm biezs atsperu matracis, kura pamatā ir mūsdienīgs Pocket atsperu bloks (katra atspere savā kabatiņā), sīkāka informācijašeit)
Silver H15 (Stingrs, bezatsperu, 15cm biezs matracis no OrhoFoam putām, sīkāka informācija šeit)
Memory 3+12 (Matracis ar dažādām cietības pusēm. Bezatsperu, 15cm biezs matracis no OrhoFoam putām no vienas puses, bet no otras puses mūsdienīgās Memory Foam putas, sīkāka informācija šeit)
HR H15 (Stingrs, ilgmūžigs, bezatsperu, 15cm biezs matracis no HR putām, sīkāka informācija šeit)
Lux HR (Stingrs, ar lateksu, divpusējs, ilgmūžigs, bezatsperu, 15cm biezs matracis no HR putām, sīkāka informācija šeit)

Sapņu gulta jebkurā krāsā un audumu tekstūrā – liela audumu izvēle mūsu veikalā!

Gultu ir iespējams pasūtīt dažādos audumosGultu ir iespējams pasūtīt jebkurā krāsā no Jūsu izvēlēta auduma vai eko-ādas, maksimāli pieskaņojot to Jūsu interjeram. Plaša audumu toņu un faktūras izvēle, augstas kvalitātes eko-āda dažādos toņos. Iepazīties ar audumiem un piemeklēt atbilstošāko audumu savai sapņu gultai iespējams mūsu Gultu un Matraču veikalā Maskavas ielā 180.
Gaidīsim Jūs ciemos mūsu veikalā Rīgā, Maskavas ielā 180.

 

Gulta ar veļas kasti ir ļoti racionāls risinājums mantu glabāšanai.   Neaizņemot papildus istabas grīdas platību, Jūs iegūstat mantu glabātuvi skapja izmērā.

Gultas veļas kaste ar gāzes paceļamajiem mehānismiemGultu ir iespējams aprīkot ar paceļamu metāla rāmi ar ortopēdiskām matraču līstēm vai finiera rāmi ar plakanajām līstēm uz kurām balstās matracis un zem kurām atrodas vieta mantu glabāšanai. Gultas veļaskaste atverama gultas kājgalī(no priekšas gultai) vai (opcionāli) no gultas malas, ceļot uz augšu, paveras piekļuve veļaskastei. Paceļamie mahānismi ar gāzes amortizātoriem(kā automašīnas bagāžas nodalījumam) nodrošina laisku un vieglu gultas veļaskastes atvēršanu un aizvēršanu.

Standartā, gulta ir bez paaugstinātām kājiņām, kas veiksmīgi atrisina putekļu krāšanās problēmu zem gultas, jo atrodas tieši uz grīdas.

Gultai ir vairāki kājiņu veidiMūsu veikalā, kā opcija, ir pieejamas koka vai metāla, 5cm, 10cm vai pat 12cm augstas kājiņas. Koka kājiņas ir izgatavotas no oša un ir pieejamas gan gaišā, gan tumšā tonī, savukārt, kājiņas no metāla ir hromētas vai melnas. 10cm un 12cm augstas gultas kājiņas ir iecienījuši pircēji, kuriem ir grīdu uzkopšanas roboti. Uzmanību: Izvēloties kājiņas, attiecīgi palielinās arī visi norādītie gultas augstumi.

Gulta ir taisīta no KSP un bērza finiera, aprīkota ar izturīgām finiera matraču līstēm.
Gultas gabarīti:

Galvgaļa augstums: 92cm,

Sānu augstums: 35cm

Kājgaļa augstums: 36cm

Gultas platums: 167cm,

Gultas garums: 220cm,

Matrača pamats: 29cm no grīdas

Ražots Latvijā – Lieliska kvalitāte un 2 gadu garantija!
Gultas komplektācijā ietilpst: Gulta, matraču līstes no finiera, vidusdēlis ar kāju, furnitūra un matracis.
Iespējams izgatavot nestandarta izmērus – gan matracim, gan mainīt pašas gultas gabarītus, pielāgojot tos savai telpai – jautājumu gadījumā zvaniet 26884449, ar lielāko prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!