26884449; 22411110

Naturāls perforētais Lateks

Naturāls perforētais lateks ir izgatavots no kaučuka koka sulas ekstrakta. Tas ir nepārspēts līderis matraču industijā ne vienu vien gadu desmitu!
Kapēc? Noslēpums slēpjas šī materiāla lieliskajās īpašībās – tas ir viens no anatomaiskākajiem un tvirtākajiem materiāliem, tas ir ideāli piemērots izmantošanai ortopēdiskajos matračos. Šāds matracis viegli pielāgojas guļošā ķermenim nodrošinot komfortablu un veselīgu miegu.
Otra būtiskā lateksa priekšricība – ilgmūžība, tas ir spējīgs saglabāt savas pozitīvās īpašības līdz pat 20 gadiem.
 
Perforētais lateks nodrošina nevēlamās mikrofloras neesamību jūsu guļāmvietā – tajā nekad nedzīvos putekļu ērcītes. Pats materiāls neuzsūc mitrumu, bet tajā iekļuvušais mitrums ātri tiek izvadīts pateicoties īpašajai mikroporu struktūrai. Tas nozīmē, ka ortopēdiskais matracis ar lateksu kļūst nederīgs mikroorganismu dzīvošanai un, kā rezultātā, sadalīšanās, pūšanas, pelējuma procesu, kā arī nevēlamo smaku neesamību. Pateicoties lateksa perforācijai notiek dabiskā gaisa cirkulācija, kas uztur ideālu mikroklimatu miega laikā.
 
Visas augstākminētās īpašības noveda pie tā, ka uz šodienu lateks ir pats labākais un tapēc arī dārgākais materiāls ortopēdisko matraču pildījumā.
 
Matrači ar Perforēto Lateksu: President DeLux, Riga DeLux, Amber DeLux, Milano DeLux, Soft DeLuxPresident Lux, Riga Lux, Amber Lux, Milano Lux, Soft Lux, Royal Gold, Imperial, Royal BlueRoyal SilverImperial Dream, Enigma

Kokosriekstu šķiedra

Kokosriekstu šķiedra ir viens no populārākajiem ortopēdisko matraču pildījumiem. Skaitās, ka kokos pastiprina matrača ortopēdisko efektu, piešķirot tam cietību un stingrību. Pateicoties spraugām starp šķiedrām, tā lieliski laiž cauri gaisu un matracis ar kokosa šķiedru labi “elpo”. Kokosriekstu škiedras sastāvā ietilpst lignīns, patecoties kuram, šķiedra neuzsūc mitrumu un nav pakļauta pūšanai!

Balsta un kustību aparāta slimības gadījumos ortopēdi rekomendē ortopēdiskos matračus tieši ar kokosriekstu šķiedru, jo tie ir pietiekoši cieti, kas ir veselīgi mugurkaulam un tiem ir lieliskas ortopēdiskās īpašības. Matrači ar kokosa šķiedru ir noderīgi arī pilnīgi veseliem pieaugušajiem un bērniem! Tie palīdz veidot pareizu stāju bērniem un kalpo kā profilakse pret muguras sāpēm.

Tiem, kas augstu vērtē ortopēdisko, kokosriekstu šķiedru matraču īpašības, bet nemīl gulēt uz cietas virsmas, iespējams pievienot papildus kārtas pa virsu kokosam, kas palielinās komfortu un mīkstumu.  Piemēram, lateksa kārta pa virsu kokosam piešķirs matracim papildus komfortu un pastiprinās ortopēdisko efektu.

Matrači ar Kokosriekstu šķiedru: President DeLuxRiga DeLuxAmber DeLux, Madrid DeLuxMilano DeLux, Everest DeLux, Boston DeLux K3President LuxRiga LuxAmber LuxMilano Lux, Madrid Lux, Everest LuxMemory Lux, Boston Lux K3, Indigo, Rocky Eco, Indigo EcoRoyal GoldImperialRoyal BlueRoyal SilverImperial Dream, Hard

Matrači ar Memory Foam putām - Mūdienīgākās tehnoloģijas Jūsu komfortamMemory Foam

Memory Foam tika izgudrots ar NASA kosmiskās programmas atbalstu, kosmonautu slodzes samazināšanai raķetes palaišanas laikā. Šis materiāls tiek izmatots lidojumos uz kosmosu! Memory Foam atrada plašu pielietojumu elitāru matraču ražošanā pateicoties savām unikālām ortopēdiski-anatomiskajām, elektrobioloģiskajām, hipoalergēnām īpašībām un augstam komforta līmenim.
 
Pateicoties unikālajam sastāvam, reaģējot uz ķermeņa svaru un temperatūru, materiāla šūnas, ideāli pielāgojas ķermeņa formai un pilnībā atkārto tā kontūras. Materiāls kļūst mīkstāks vietās ar paaugstinātu temperatūru (tur, kur ķermenis ciešāk pieguļ matracim), un paliek stingrāks vietās, kur nav ciešas saskares. Tas sadala ķermeņa svaru uz krietni lielālaku platību, šūnas ar “atmiņu” gandrīz divas reizes samazina spiedienu uz īpaši jūtīgām ķermeņa daļām, tādām kā galva, pleci, gurni, ceļgali un pēdas. Spiediena pārvirze veicina dabiskās asinsrites saglabāšanu, novērš vielmaiņas traucējumus un nodrošina augstu komforta līmeni miega laikā.
 
Šī materiāla īpašības nodrošina ideālu galvas, kakla un mugurkaula atbalstu. Ārsti rekomendē matračus un virsmatračus ar Memory Foam putām mugurkaula izliekumu un slimības gadījumos, kā arī kakla un muguras osteohondrozes slimniekiem.
 

Matrači ar Memory Foam putām: Memory Lux, Royal GoldImperial Dream, Memory 5+10Memory 3+12

HR putupoliuretāns

HR – Augstas elastības putupoliuretāns ar paaugstinātu izturību. Tas ir ekoloģiski tīrs – neizdala kaitīgas vielas un smakas ekspluatācijas laikā, labi ventilējas – pateicoties atvērto poru struktūrai, hopoalerģisks un izturīgs materiāls.
 
HR putupoliuretāna elastība un komforts slēpjas unikālajā, rupjā un neviendabīgā šūnu struktūrā, kurām ir dažāds izmērs un kuras ir sadalītas nenoteiktā secībā, līdz ar ko, tās dažādi reaģē uz slodzi. Kad slodze nav liela, sāk strādāt tikai mazās šūnas ar tievākām sieniņām, kas ir līdzvērtīgi perforētā lateksa efektam, bet pieaugot slodzei, darbā stājas arvien lielākas šūnas ar lielāku spiedes pretestību. Tādā veidā, tiek panākts lielisks ķermeņa atbalsts un brīnišķīga komforta sajūta.
 
HR putupoliuretāns ir ilgmūžīgs, pēc ražotāju datiem, tas kalpo 15 un vairāk gadus un praktiski nezaudē savas pozitīvās īpašības.

Matrači ar HR putām: Hard, Hard HR, HR H15

OrthoFoam inovatīvs putupoliuretāns komfortablam miegam

OrthoFoam putupoliuretāns

OrthoFoam – Vidēji elastīgas putupoliuretāna putas ar lieliskām ortopēdiskajām un anatomiskajām īpašībām. Tas ir ekoloģiski tīrs – neizdala kaitīgas vielas un smakas ekspluatācijas laikā, hopoalerģisks un izturīgs materiāls komfortablam miegam.
 
Šī materiāla ortopēdīskās īpašības un augstais komforta līmenis slēpjas tā mērenājā cietībā un šūnu viendabīgā struktūrā, kurām ir vienāds izmērs un sieniņu biezums – pie slodzes, tās vienādi deformējas un vienādi strādā uz pretspiedi, vienmērīgi pretojoties deformācijai un lieliski sadalot ķermeņa svaru pa matrača virsmu. Tādā veidā, tiek panākts labs ķermeņa atbalsts, atpūta un brīnišķīga komforta sajūta. Pateicoties slēgtajai poru struktūrai OrthoFoam novērš parazītu vairošanos matracī.
 
OrthoFoam putas ir labi rekomendējušas sevi matraču ražošanā pateicoties labām ortopēdiski-anatomiskajām īpašībām.
 
Matrači ar OrthoFoam putām: Boston DeLux K3, Boston DeLuxBoston Lux K3Boston LuxMemory 5+10Memory 3+12, Silver H15

EcoFoam putupoliuretānsEcoFoam putupoliuretāns, optimāls ķermeņa atbalsts miega laikā

EcoFoam – Mīksts putupoliuretāns, kura sastāvā ir 97% slēgto šūnu, kas piepildītas ar gaisu. Tikai 3% sastāda materiāls, kas ir šūnu sieniņu pamatā. Pateicoties savai smalkšūnu struktūrai, EcoFoam putām ir optimālas ortopēdiskās īpašības, kā arī labi anatomiskie un elestības rādītāji pie mērenas slodzes. Neskatoties uz savu sintētisko izcelsmi, EcoFoam ir ekoloģiski tīrs materiāls, tas neizdala kaitīgas vielas un smakas ekspluatācijas laikā, tas ir hopoalerģisks un ir optimāls, plaši pielietojams pildījums matraču izgatavošanā.
 
Pateicoties īpašajai šūnu uzbūves struktūrai, EcoFoam putupoliuretāns nepieļauj parazītu un putekļu ērcīšu iekļūšanu un vairošanos matracī, saglabājot Jūsu guļamvietu higiēniski tīru un drošu.

Matrači ar EcoFoam putām: Memory 3+12

MultiPocket atsperu bloks - Labākā atsperu sistēma pasaulē!MultiPocket atsperu sistēma

Multi Pocket atsperu bloks sastāv no liela neatkarīgo atsperu daudzuma, kas ievietotas atsvišķos apvalkos un savienotas savā starpā ar termo sakausēšanas metodi. Atsperu bloka izgatavošanas procesā tiek izmantota unikāla ultraskaņas sakausēšanas tehnoloģija, kas ļauj iegūt paagstinātas izturības šuves, cieši nostiept materiālu un droši nofiksēt atsperi iekš apvalka. Pateicoties lielam, neliela diametra atsperu skaitam tiek palielināts punktveidu elastība (spēja atkārtot ķermaņa kontūras) – viena no galvenajām matrača īpašībām.
 
Matraču modeļi uz Multi Pocket atsperu sistēmas pamata ir pieskaitāmi pie elitāriem matračiem, jo tie nodrošina maksimālus ortopēdiski-anatomiskos rādītājus, pareizu mugurkaula atbalstu, ir ilgmūžīgi un iztur lielu slodzi.
 
Matrači ar Multi Pocket atsperu bloku: President DeLuxRiga DeLuxMadrid DeLuxAmber DeLuxMilano DeLuxSoft DeLuxEverest DeLuxBoston DeLux K3, Boston DeLux

Pocket atsperu sistēmaPocket atsperu bloks - mūsdienīgs risinājums Jūsu komfortam!
 

Matrači ar Pocket atsperu bloku:

Bonell - Klasiska atsperu sistēma!Bonell atsperu sistēmaMatrači ar Bonell atsperu bloku: