26884449; 22411110

Silver H5 – Kvalitatīvs bērnu matracis

49.0079.00

SKU: Silver H5 ,

Vidēji mīksts bērnu matracis tiem, kuri nevēlas cietu matraci!

Ērts, vidēji mīksts un praktisks matracis no mūsdienīga hipoalerģiska  materiāla OrthoFoam. Matracis sniedz nepieciešamo atbalstu bērna mugurkaulam un lieliski noņem muskuļu spriedzi, padarot mazuļa miegu patīkamu un komfortablu. Piemērots bērniem, kuriem ir nosliece uz alerģiskām reakcijām.

Matrača pamatā ir izmantots inovatīvs putu poliuretāns OrthoFoam – blīvs, pateicoties sastāvam tam piemīt augstas antibakteriālas īpašības, neaiztur smakas un ir izturīgs pret deformācijām.

OrthoFoam putu matracis

OrthoFoam putas – Komfortablam miegam!

   Elastīgs, vidēji mīksts materiāls ar labām ortopēdiski-anatomiskajām īpašībām. OrthoFoam ir kvalitatīvas putas, tas ir viens no mūsdienīgākajiem materiāliem matraču ražošanā. Pateicoties slēgtajai poru struktūrai, tas novērš parazītu iekļūšanu un vairošanos matracī. 

 Komfortabls  Hipoalerģisks  Elastīgs
 Labs muguras atbalsts     ✔ Neaiztur smakas ✔ Neuzsūc mitrumu
 Antibakteriāls  Nedzīvo putekļu ērcītes      100% pārstrādājams

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams matrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet tēju vai sulu uz matrača – neuztraucieties, jo šī matrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams matrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 

 

Matrača sastāvs:

Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju.

1. Kokvilna – Labākai ventilācijai.
2. OrthoFoam putas 5cm – Vidēji mīksts komforta slānis.
3. Kokvilna – Labākai ventilācijai.
Matrača augstums 5-6cm.
Ir iespējams pasūtīt arī nestandarta izmēra matraci – Zvaniet 26884449 vai nāciet uz mūsu veikalu Rīgā, Maskavas ielā 180. Mūsu konsultanti ar lielāko prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties Jums piemērotāko!