26884449; 22411110

CAMEL WOOL – silta un gaisīga sega ar kamieļa vilnas pildījumu

55.0078.00

SKU: CAMEL WOOL sega , Birkas: ,

CAMEL WOOL – silta un gaisīga sega ar kamieļa vilnas pildījumu nodrošinās kvalitatīvu miegu visa gada garumā. CAMEL WOOL sega ir pildīta ar īpaši vieglu, mīkstu 300 g / m2 kamieļvilnu, kas uztur optimālu temperatūru. Kamieļvilna – segas no kamieļvilnas ir pašas vieglākās un siltākās no visām vilnas segām. Tās ir hipoalerģiskas, tām piemīt kosmētiskas īpašības un ideāli noder gada aukstākajā laikā. Kamieļa vilna, atšķirībā no citām vilnām, lieliski noņem statisko spriegumu un nepiesaista putekļus. Guļot kamieļa vilnas izstrādājumos, jutīsieties ērti, jo: neatkarīgi no temperatūras nesvīdīsiet, nesalsiet un nesakarsīsiet.

Ņemiet vērā, ka izstrādājumiem ar vilnas pildījumu vai no vilnas auduma var būt vājāka vai spēcīgāka specifiska dabiskās vilnas smarža. Ja vilnas smarža šķiet pārāk stipra, šādu izstrādājumu var vēdināt sausā vidē. Lietotājiem ar īpaši jutīgu ožu vilnas izstrādājumi nav ieteicami.

Izstrādājums ir sertificēts atbilstoši Oeko-Tex Standard 100 standartam, kas garantē, ka tajā nav cilvēka veselībai kaitīgu vielu.

Pildījums: Kamieļu vilna 100%. Audums: Kokvilna 50%, PE 50%. Ziemas sega.

Produkts ražots Latvijā.