26884449; 22411110

Koko Latex – dažādām gaumēm divpusējs virsmatracis

  • 127,00€ 98,00€

PAPILDU IZVĒLES:

Virsmatracis ar dažādām stingrības pusēm no dabīgas, augu izcelsmes, kokosšķiedras un lateksa!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu stingrāku vai, vajadzības gadījumā, mīkstāku. Šis ir nerullējams virsmatracis. Kokosšķiedrai piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, kas nodrošina teicamu, stingru atbalstu mugurkaulam miega laikā, savukārt latekss nodrošina komfortablu, mīkstu atbalstu. Viens virsmatracis, kas apvieno divu veidu izvēles, dodot izvēles brīvību kvalitatīvam miegam. Ļoti veiksmīgs un pieprasīts izgatavošanas materiāls, izgatavojot bērnu matračus, jo novērš mugurkaula deformācijas iespēju augšanas laikā. Elpojošs materiāls, kas neuzkrāj putekļus. Dabīgie materiāli un perforācija nodrošina matracim ventilāciju vasarā un siltumu ziemā. Matrača pildījums: 3cm latekss + 2cm kokosšķiedra.

Lielisks apvienojums – dabīgi materiāli un mugurkaula komforta atbalsta izvēle!

Virsmatracis sastāv no viengabala koksšķiedras materiāla un lateksa materiāla, kas ir apvienots vienā virsmatracī. No vienas puses – stingrs, elastīgs un , dabīgs, augu izcelsmes, materiāls. Pateicoties stingrībai, tas optimāli atbalsta, nodrošinot stingru virsmu un veselīgu miegu. Savukārt no otras puses – dabīgs, mīksts, perforēts materiāls, kas nodrošina komfortu un gaisa caurlaidību virsmatracim. Dabīgāko materiālu apvienojums virsmatraču ražošanā. Ekoloģiski tīrs, labi ventilējas pateicoties šķiedru struktūrai un perforācijai. Tas ir hipoalerģisks, dabīgo izejmateriālu rezultātā, neveidojas putekļu ērcītes.

Sastāvs:
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Latekss – 3cm biezs, perforēts materiāls
Kokosšķidra – 2cm biezs stingrs, dabīgs augu izcilsmes pildījums
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Noņemams pārvalks
Virsmatrača biezums ir 5-6 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.