26884449; 22411110

Koko Latex – dažādām gaumēm divpusējs virsmatracis

119.00299.00

SKU: Virsmatracis Koko Latex ,

Virsmatracis ar dažādām stingrības pusēm no dabīgas, augu izcelsmes, kokosriekstu šķiedras un lateksa!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu stingrāku vai, vajadzības gadījumā, mīkstāku. Šis ir nerullējams virsmatracis. Kokosriekstu šķiedrai piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, kas nodrošina teicamu, stingru atbalstu mugurkaulam miega laikā, savukārt latekss nodrošina komfortablu, mīkstu atbalstu. Viens virsmatracis, kas apvieno divu veidu izvēles, dodot izvēles brīvību kvalitatīvam miegam. Ļoti veiksmīgs un pieprasīts izgatavošanas materiāls, izgatavojot bērnu matračus, jo novērš mugurkaula deformācijas iespēju augšanas laikā. Elpojošs materiāls, kas neuzkrāj putekļus. Dabīgie materiāli un perforācija nodrošina matracim ventilāciju vasarā un siltumu ziemā. Matrača pildījums: 3cm latekss + 2cm kokosriekstu šķiedra.

Lielisks apvienojums – dabīgi materiāli un mugurkaula komforta atbalsta izvēle!

Virsmatracis sastāv no viengabala kokosriekstu šķiedras materiāla un lateksa materiāla, kas ir apvienots vienā virsmatracī. No vienas puses – stingrs, elastīgs un , dabīgs, augu izcelsmes, materiāls. Pateicoties stingrībai, tas optimāli atbalsta, nodrošinot stingru virsmu un veselīgu miegu. Savukārt no otras puses – dabīgs, mīksts, perforēts materiāls, kas nodrošina komfortu un gaisa caurlaidību virsmatracim. Dabīgāko materiālu apvienojums virsmatraču ražošanā. Ekoloģiski tīrs, labi ventilējas pateicoties šķiedru struktūrai un perforācijai. Tas ir hipoalerģisks, dabīgo izejmateriālu rezultātā, neveidojas putekļu ērcītes.

Šī matrača sastāvā ir naturāls perforētais lateksPerforētais latekss – Ideālam mikroklimatam!

   Dabīgs, mīksts materiāls, kas ir izgatavots no kaučuka koka sulas ekstrakta. Pateicoties īpašajam sastāvam un perforācijai, tas “elpo” un uztur ideālu mikroklimatu miega laikā. Pats materiāls neuzsūc mitrumu, bet tajā iekļuvušais mitrums ātri tiek izvadīts pateicoties īpašajai mikroporu struktūrai.

 Dabīgs materiāls  Lieliska ventilācija  Perfekts mikroklimats
 Neuzsūc mitrumu ✔ Neaiztur smakas ✔ Hipoalerģisks
 Gaisa caurlaidīgs  Nedzīvo putekļu ērcītes  Ilgmūžīgs

kokosriekstu-šķiedraKokosriekstu šķiedra – Veselīgam miegam!

   Tas ir izturīgs, dabīgas izcelsmes materiāls, kas nodrošina virsmatracim stingru virsmu un lieliskas ortopēdiskās īpašības. Ortopēdi rekomendē matračus ar kokosriekstu šķiedru cilvēkiem ar balsta un kustību aparāta slimībām, kā arī mugurkaula slimību profilaksei. 

 Dabīgs materiāls  Lieliska ventilācija  Neaiztur smakas
 Hipoalerģisks ✔ Ilgmūžīgs ✔ Neuzsūc mitrumu
 Gaisa caurlaidīgs      Nedzīvo putekļu ērcītes      Nav pakļauts pūšanai

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams virsmatrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz virsmatrača – neuztraucieties, jo šī virsmatrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams matrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 Ērti noņemams     Viegli kopjams    Mazgājams  
 Ar rāvējslēdzēju  Izturīgs matraču audums     ✔ Vienmēr tīra guļamvieta

Sastāvs:

Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju.

Kokvilna –  Labākai ventilācijai.
Latekss – 3cm biezs, perforēts materiāls.
Kokosriekstu šķiedra – 2cm biezs stingrs, dabīgs augu izcilsmes pildījums.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.

Virsmatrača biezums ir 5-6 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.