26884449; 22411110

Koko Max – Stingrs nerullējams virsmatracis

  • 98,00€ 75,00€

PAPILDU IZVĒLES:

Stingrs virsmatracis ar dabīgu, augu izcelsmes, kokosšķiedras, pildījumu!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu stingrāku. Šis ir nerullējams virsmatracis. Kokosšķiedrai piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, kas nodrošina teicamu atbalstu mugurkaulam miega laikā. Ļoti veiksmīgs un pieprasīts izgatavošanas materiāls, izgatavojot bērnu matračus, jo novērš mugurkaula deformācijas iespēju augšanas laikā. Elpojošs materiāls, kas neuzkrāj putekļus. Var lietot no abām pusēm, abas puses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Lieliski novērš izvelkamo dīvānu segmentu līmeņu starpību un virsmas nolietojumu!

Virsmatracis sastāv no viengabala koksšķiedras materiāla, kas ir stingrs, elastīgs un ļoti ilgmūžīgs dabīgs augu izcelsmes materiāls. Pateicoties stingrībai, tas optimāli atbalsta, nodrošinot stingru virsmu un veselīgu miegu. Dabīgākais materiāls virsmatraču ražošanā. Ekoloģiski tīrs, labi ventilējas pateicoties šķiedru struktūrai. Tas ir hipoalerģisks, dabīgo izejmateriālu rezultātā, neveidojas putekļu ērcītes. Ļoti ilgmūžīgs virsmatracis, kas lieliski nosedz jebkurus guļamās virsmas defektus.

kokosriekstu-šķiedra

Kokosriekstu šķiedra – Veselīgam miegam!

   Tas ir izturīgs, dabīgas izcelsmes materiāls, kas nodrošina virsmatracim stingru virsmu un lieliskas ortopēdiskās īpašības. Ortopēdi rekomendē virsmatračus ar kokosa šķiedru cilvēkiem ar balsta un kustību aparāta slimībām, kā arī mugurkaula slimību profilaksei. 

 Dabīgs materiāls  Lieliska ventilācija  Neaiztur smakas
 Hipoalerģisks ✔ Ilgmūžīgs ✔ Neuzsūc mitrumu
 Gaisa caurlaidīgs      Nedzīvo putekļu ērcītes      Nav pakļauts pūšanai

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams matrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz virsmatrača – neuztraucieties, jo šī virsmatrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams virsmatrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 

 

Sastāvs:
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Kokosšķidra – stingrs, dabīgs augu izcilsmes pildījums
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Noņemams pārvalks
Virsmatrača biezums ir 5-6 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.