26884449; 22411110

Memory Eco roll – Virsmatracis no memory putām

  • 77,00€ 59,00€

PAPILDU IZVĒLES:

Vidēji mīksts virsmatracis ar Memory putu pildījumu!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu līdzenāku un mīkstāku. Šis ir rullejams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Uzklājot to uz grīdas var izguldīt viesus vai izvedot bērnu rotaļu saliņu! Var lietot no abām pusēm, abas puses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Nodrošina ideālu galvas, kakla un mugurkaula atbalstu un stimulē asins cirkulāciju!

Virsmatracis sastāv Memory Foam putu bloka, kas ir viens no mūsdienīgākajiem materiāliem ar augstu komforta līmeni. Šī materiāla īpašības nodrošina ideālu galvas, kakla un mugurkaula atbalstu. Ārsti rekomendē virsmatračus ar Memory Foam putām mugurkaula izliekumu un slimību gadījumos, kā arī kakla un muguras osteohondrozes slimniekiem. Tas ir hipoalerģisks un ļoti ilgmūžīgs virsmatracis, kas lieliski nosedz virsmas defektus.

Memory Foam putu matracis

Memory Foam putas – Maksimālam komfortam!

   Viens no mūsdienīgākajiem materiāliem ar augstu komforta līmeni. Šī materiāla īpašības nodrošina ideālu galvas, kakla un mugurkaula atbalstu. Ārsti rekomendē virsmatračus ar Memory Foam putām mugurkaula izliekumu un slimības gadījumos, kā arī kakla un muguras osteohondrozes slimniekiem.

 Komfortabls  Ar atmiņas efektu  Elastīgs
 Teicams muguras atbalsts ✔ Neaiztur smakas ✔ Hipoalerģisks
 Maksimāli pielāgojas ķermenim     Nedzīvo putekļu ērcītes  100% pārstrādājams

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams matrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz virsmatrača – neuztraucieties, jo šī virsmatrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams virsmatrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 Ērti noņemams     Viegli kopjams    Mazgājams  
 Ar rāvējslēdzēju  Izturīgs matraču audums     ✔ Vienmēr tīra guļamvieta

Sastāvs:
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Memory Foam putu bloks – mūsdienīgs, veselīgs pildījums
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Noņemams pārvalks
Virsmatrača biezums ir 3-4 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.