26884449; 22411110

Strong Roll – Stingrs virsmatracis

75.00185.00

SKU: Virsmatracis Strong Roll ,

Stingrs virsmatracis ar HR putu pildījumu!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu līdzenāku un stingru. Šis ir rullējams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Var lietot no abām pusēm, abas puses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Labi maskē izvelkamo dīvānu segmentu līmeņu starpību!

Virsmatracis sastāv no viengabala HR bloka, kas ir elastīgs un komfortabls putu materiāls. Tas ir stingrs un teicami pielāgojas un atkārto ķermeņa formu, nodrošinot komfortablu un veselīgu miegu. HR putas ir viens no mūsdienīgākajiem materiāliem matraču ražošanā. Pateicoties slēgtajai poru struktūrai, tas novērš parazītu iekļūšanu un vairošanos matracī.

kokosriekstu-šķiedraHR putupoliuretāns – Stingrs un izturīgs putu materiāls!

   Visstingrākās un ilgmūžīgākās putas. Pateicoties lielajam materiāla blīvumam un īpašajai atvērto poru struktūrai, tas ir paredzēts ikdienas gulēšanai personām ar svaru līdz pat 150kg. HR putu virsma ir elastīga, bet nav mīksta.

Hipoalerģisks  Elastīgs  Nedzīvo putekļu ērcītes
Ilgmūžīgs ✔ Iztur lielu svaru ✔ Neuzsūc mitrumu
 Ļoti stingra virsma      Neaiztur smakas  Nav pakļauts pūšanai

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams virsmatrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz virsmatrača – neuztraucieties, jo šī virsmatrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams virsmatrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 Ērti noņemams     Viegli kopjams    Mazgājams  
 Ar rāvējslēdzēju      Izturīgs matraču audums     ✔ Vienmēr tīra guļamvieta

Sastāvs:

Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.
HR putu bloks 5cm – Stingrs pildījums.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.

Virsmatrača biezums ir 5cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.