26884449; 22411110

Koko Silver – dažādām gaumēm divpusējs virsmatracis

  • 93,00€ 69,00€

PAPILDU IZVĒLES:

Virsmatracis ar dažādām stingrības pusēm no dabīgas, augu izcelsmes, kokosšķiedras un OrthoFoam putām!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu stingrāku. Šis ir nerullējams virsmatracis. Kokosšķiedrai piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, kas nodrošina teicamu, stingru atbalstu mugurkaulam miega laikā, savukārt OrthoFoam putas nodrošina komfortablu, vidēji cietu atbalstu, kas pieņem ķermeņa formu un ir ieteicams cilvēkiem ar svaru virs vidējā. Viens virsmatracis, kas apvieno divu veidu izvēles, dodot izvēles brīvību kvalitatīvam miegam. Ļoti veiksmīgs, mūsdienīgs un pieprasīts izgatavošanas materiāls, izgatavojot matračus. Hipoalerģisks materiāls, kas neuzkrāj putekļus. Matrača pildījums: 3cm OrthoFoam putas + 2cm kokosšķiedra.

Lielisks apvienojums – mūsdienīgs, dabīgs materiāls un mugurkaula komforta atbalsta izvēle!

Virsmatracis sastāv no viengabala koksšķiedras materiāla un OrthoFoam putu materiāla, kas ir apvienots vienā virsmatracī. No vienas puses – stingrs, elastīgs un , dabīgs, augu izcelsmes, materiāls. Pateicoties stingrībai, tas optimāli atbalsta, nodrošinot stingru virsmu un veselīgu miegu. Savukārt no otras puses – vidēji ciets materiāls, kas nodrošina komfortu. Mūsdienīgu materiālu apvienojums virsmatraču ražošanā. Tas ir hipoalerģisks materiāls, novēršot putekļu ērcīšu rašanās iespēju.

Sastāvs:
Kokvilna –  labākai ventilācijai
OrthoFoam putas – 3cm biezs OrthoFoam putu bloks
Kokosšķidra – 2cm biezs stingrs, dabīgs augu izcilsmes pildījums
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Noņemams pārvalks
Virsmatrača biezums ir 5-6 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.