26884449; 22411110

Memory Roll – Virsmatracis no memory putām

  • 105,00€ 75,00€

PAPILDU IZVĒLES:

Vidēji mīksts virsmatracis ar Memory putu pildījumu!

Lieliksi derēs lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu līdzenāku un mīkstāku. Šis ir rullējams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Uzklājot to uz grīdas var izguldīt viesus vai izvedot bērnu rotaļu saliņu! Var lietot no abām pusēm, abas uses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Nodrošina ideālu galvas, kakla un mugurkaula atbalstu un stimulē asins cirkulāciju!

Virsmatracis sastāv Memory Foam putu bloka, kas ir viens mūsdienīgākajiem materiāliem ar augstu komforta līmeni. Šī materiāla īpašības nodrošina ideālu galvas, kakla un mugurkaula atbalstu. Ārsti rekomendē virsmatračus ar Memory Foam putām mugurkaula izliekumu un slimības gadījumos, kā arī kakla un muguras osteohondrozes slimniekiem. Tas ir hipoalerģisks un ļoti ilgmūžīgs virsmatracis, kas lieliski nosedz virsmas defektus.

Sastāvs:
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Memory Foam putu bloks – Mūsdienīgs, veselīgs pildījums
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Noņemams pārvalks
Virsmatrača biezums ir 5-6 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.