26884449; 22411110

Koko Trend – dažādām gaumēm divpusējs virsmatracis

59.00139.00

SKU: Virsmatracis Koko Trend ,

Virsmatracis ar dažādām stingrības pusēm no dabīgas, augu izcelsmes, kokosriekstu šķiedras un putu poliuretāns putām!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu stingrāku. Šis ir nerullējams virsmatracis. Kokosriekstu šķiedrai piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, kas nodrošina teicamu, stingru atbalstu mugurkaulam miega laikā, savukārt putu poliuretāns nodrošina komfortablu, vidēji mīkstu atbalstu. Viens virsmatracis, kas apvieno divu veidu izvēles, dodot izvēles brīvību kvalitatīvam miegam. Ļoti veiksmīgs, mūsdienīgs un pieprasīts izgatavošanas materiāls, izgatavojot matračus. Hipoalerģisks materiāls, kas neuzkrāj putekļus. Matrača pildījums: 2cm putu poliuretānu + 1cm kokosriekstu šķiedra.

Lielisks apvienojums – mūsdienīgs, dabīgs materiāls un mugurkaula komforta atbalsta izvēle!

Virsmatracis sastāv no viengabala koksšķiedras materiāla un putu poliuretāna materiāla, kas ir apvienots vienā virsmatracī. No vienas puses – stingrs, elastīgs un , dabīgs, augu izcelsmes, materiāls. Pateicoties stingrībai, tas optimāli atbalsta, nodrošinot stingru virsmu un veselīgu miegu. Savukārt no otras puses – vidēji mīksts materiāls, kas nodrošina komfortu. Mūsdienīgu materiālu apvienojums virsmatraču ražošanā. Tas ir hipoalerģisks materiāls, novēršot putekļu ērcīšu rašanās iespēju.

kokosriekstu-šķiedra

Kokosriekstu šķiedra – Veselīgam miegam!

   Tas ir izturīgs, dabīgas izcelsmes materiāls, kas nodrošina virsmatracim stingru virsmu un lieliskas ortopēdiskās īpašības. Ortopēdi rekomendē virsmatračus ar kokosriekstu šķiedru cilvēkiem ar balsta un kustību aparāta slimībām, kā arī mugurkaula slimību profilaksei. 

 Dabīgs materiāls  Lieliska ventilācija  Neaiztur smakas
 Hipoalerģisks ✔ Ilgmūžīgs ✔ Neuzsūc mitrumu
 Gaisa caurlaidīgs      Nedzīvo putekļu ērcītes      Nav pakļauts pūšanai

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams virsmatrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz virsmatrača – neuztraucieties, jo šī virsmatrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams virsmatrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 

 

Sastāvs:

Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju.

Kokvilna –  Labākai ventilācijai.
Putu poliuretāns – 2cm biezs putu poliuretāna slānis.
Kokosriekstu šķiedra – 1cm biezs stingrs, dabīgs augu izcilsmes pildījums.
Kokvilna –  labākai ventilācijai.

Virsmatrača biezums ir 3-4 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.