26884449; 22411110

Roll up Eco – Vidēji mīksts virsmatracis

47.00115.00

SKU: Virsmatracis Roll Up Eco ,

Ekonomisks, vidēji mīksts virsmatracis no PU putām.

Šis virsmatracis sastāv no viengabala putu poliuretāna bloka. Tas ir mēreni mīksts un labi atkārto ķermeņa kontūras, nodrošinot komfortablus apstākļus miega laikā.

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu vienmērīgāku un mīkstāku. Šis ir rullējams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Var lietot no abām pusēm, abas puses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

 

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams virsmatrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz virsmatrača – neuztraucieties, jo šī virsmatrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams virsmatrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 Ērti noņemams     Viegli kopjams    Mazgājams  
 Ar rāvējslēdzēju  Izturīgs matraču audums     ✔ Vienmēr tīra guļamvieta

Sastāvs:

Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.
Putu poliuretāna bloks 3cm – Mūsdienīgs, veselīgs pildījums.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.

Virsmatrača biezums ir 3-4 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.