26884449; 22411110

Silver Roll – Vidēji stingrs virsmatracis

62.00155.00

Vidēji stingrs virsmatracis ar OrthoFoam putu pildījumu!

Lieliksi derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu līdzenāku un vidēji stingru. Šis ir rullējams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Var lietot no abām pusēm, abas puses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Labi maskē izvelkamo dīvānu segmentu līmeņu starpību!

Virsmatracis sastāv no viengabala OrthoFoam bloka, kas ir elastīgs un komfortabls putu materiāls. Tas ir vidēji stingrs, teicami pielāgojas un atkārto ķermeņa formu, nodrošinot komfortablu un veselīgu miegu. OrtoFoam putas ir viens no mūsdienīgākajiem materiāliem matraču ražošanā. Pateicoties slēgtajai poru struktūrai, tas novērš parazītu iekļūšanu un vairošanos matracī.

OrthoFoam putu matracis

OrthoFoam putas – Komfortablam miegam!

   Elastīgs, vidēji mīksts materiāls ar labām ortopēdiski-anatomiskajām īpašībām. OrthoFoam ir kvalitatīvas putas, tas ir viens no mūsdienīgākajiem materiāliem virsmatraču ražošanā. Pateicoties slēgtajai poru struktūrai, tas novērš parazītu iekļūšanu un vairošanos matracī. 

 Komfortabls  Hipoalerģisks  Elastīgs
 Labs muguras atbalsts     ✔ Neaiztur smakas ✔ Neuzsūc mitrumu
 Antibakteriāls  Nedzīvo putekļu ērcītes      100% pārstrādājams

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams virsmatrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz virsmatrača – neuztraucieties, jo šī virsmatrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams virsmatrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 

 

Sastāvs:

Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.
OrthoFoam putu bloks 5cm – Vidēji mīksts pildījums.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.

Virsmatrača biezums ir 5cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.