26884449; 22411110

Latex Roll – Mīksts, elpojošs virsmatracis

119.00309.00

SKU: Virsmatracis Latex Roll ,

Mīksts virsmatracis ar dabīgu pildījumu!

Lieliski derēs, lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu līdzenāku un mīkstāku. Šis ir rullējams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Uzklājot to uz grīdas, var izguldīt viesus vai izvedot bērnu rotaļu saliņu! Var lietot no abām pusēm, abas puses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Lieliski novērš izvelkamo dīvānu segmentu līmeņu starpību un virsmas nolietojumu, padarot guļamo virsmu mīkstāku!

Virsmatracis sastāv no viengabala lateksa bloka, kas ir mīksts, elastīgs un ļoti ilgmūžīgs, dabīgs materiāls. Pateicoties elastībai, tas optimāli atkārto ķermeņa formu, nodrošinot mīkstu virsmu un veselīgu miegu. Latekss ir visdabīgākais mūsdienu materiāls virsmatraču ražošanā. Ekoloģiski tīrs, pateicoties papildu perforācijai, labi ventilējas. Tas ir hipoalerģisks un ļoti ilgmūžīgs virsmatracis, kas lieliski nosedz jebkurus guļamās virsmas defektus.

Šī matrača sastāvā ir naturāls perforētais lateks

Perforētais latekss – Ideālam mikroklimatam!

   Dabīgs, mīksts materiāls, kas ir izgatavots no kaučuka koka sulas ekstrakta. Pateicoties īpašajam sastāvam un perforācijai, tas “elpo” un uztur ideālu mikroklimatu miega laikā. Pats materiāls neuzsūc mitrumu, bet tajā iekļuvušais mitrums ātri tiek izvadīts pateicoties īpašajai mikroporu struktūrai.

 Dabīgs materiāls  Lieliska ventilācija  Perfekts mikroklimats
 Neuzsūc mitrumu ✔ Neaiztur smakas ✔ Hipoalerģisks
 Gaisa caurlaidīgs  Nedzīvo putekļu ērcītes  Ilgmūžīgs

Šis matracis ir aprīkots ar ar noņemu pārvalku

Noņemams virsmatrača pārvalks – Tas ir ērti!

   Dzīvē gadās visādi, ja ēdot brokastis gultā Jums ir sanācis izliet kafiju uz virsmatrača – neuztraucieties, jo šī virsmatrača pārvalks ir aprīkots ar rāvējslēdzēju un ir viegli noņemams mazgāšanai vai ķīmiskai tīrīšanai. Noņemams virsmatrača pārvalks ļaus Jums vienmēr uzturēt higiēniski tīru guļamvietu!

 Ērti noņemams     Viegli kopjams    Mazgājams  
 Ar rāvējslēdzēju  Izturīgs matraču audums     ✔ Vienmēr tīra guļamvieta

Sastāvs:

Noņemams pārvalks ar rāvējslēdzēju.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.
Perforēts lateksa bloks 5cm – Mīksts putu pildījums.
Kokvilna –  Labākai ventilācijai.

Virsmatrača biezums ir 5-6 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.