26884449; 22411110

Latex Roll – Mīksts, elpojošs virsmatracis

  • 91,00€ 65,00€

PAPILDU IZVĒLES:

Stingrs virsmatracis ar HR putupoliuretāna pildījumu!

Lieliksi derēs lai matrača vai dīvāna virsmu padarītu līdzenāku un stingrāku. Šis ir rullejams virsmatracis, kuru var izmantot vingrošanai un paņemt līdzi ceļojumā vai uz vasarnīcu. Uzklājot to uz grīdas var izguldīt viesus vai izvedot bērnu rotaļu saliņu! Var lietot no abām pusēm, abas uses ir ar vienādu stingrību un komforta līmeni.

Lieliski novērš izvelkamo dīvānu segmentu līmeņu starpību un virsmas nolietojumu!

Virsmatracis sastāv no viengabala HR putupoliuretāna bloka, kas ir stingrs, elastīgs un ļoti ilgmūžīgs putu materiāls. Pateicoties stingrībai, tas optimāli atkārto ķermeņa formu, nodrošinot stingru virsmu un veselīgu miegu. HR putupoliuretāns mūsdienīgākis materiāls virsmatraču ražošanā. Ekoloģiski tīrs, labi ventilējas pateicoties atvērto poru struktūrai. Tas ir hipoalerģisks un ļoti ilgmūžīgs virsmatracis, kas lieliski nosedz jebkurus guļamās virsmas defektus.

Sastāvs:
Kokvilna –  labākai ventilācijai
HR putupoliuretāna bloks – stingrs putu pildījums
Kokvilna –  labākai ventilācijai
Noņemams pārvalks
Virsmatrača biezums ir 5-6 cm.

Ir radušies jautājumi? Droši jautājiet! Mūsu konsultanti ar prieku sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem! Tālrunis konsultācijām – 22411110.

Ir nepieciešams nestandarta izmēra vai formas virsmatracis? Mēs varam to izgatavot! Zvaniet – 22411110 vai aizpildiet kontaktformu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies.