26884449; 22411110

Royal LUX – Mūsdienīga eko-ādas gulta ar veļaskasti un pogām galvgalī

779.001,249.00

Notīrīt
SKU: Gulta Royal Lux Kategorijas: ,

Mūsdienīga gulta ar veļaskasti un  elegantu, klasisku galvgali!

Gultu ir iespējams pasūtīt personalizētā audumā vai no eko ādas. Plaša audumu izvēle no visas pasaules (Itālija, Spānija, Vācija un Beļģija), augstas kvalitātes eko āda, kuru iespējams apskatīt un izvēlēties mūsu veikalā – Rīgā, Maskavas ielā 180.
Veļaskaste ir ļoti veiksmīgs risinājums mantu glabāšanai, neaizņemot lieku telpu, skapja izmērā.

Šis gultas modelis ir aprīkots ar ļoti ietilpīgu veļaskasti, paceļamu metāla rāmi ar ortopēdiskām matraču līstēm, uz kurām balstās matracis. Atverams gultas kājgalī, ceļot uz augšu, nodrošina piekļuvi veļaskastei. Veļaskastes grīda balstās tieši uz Jūsu grīdas, tas nozīmē ne vien to, ka veļaskastē var glabāt neierobežotu svara daudzumu, bet arī to, ka zem gultas nekrāsies putekļi.

 

Papildus opcijas mūsu veikalā – Rīgā, Maskavas ielā 180:

  • metāla rāmja (veļaskastes) atvēršana no gultas sāniem,
  • no sāna IZVELKAMA viena veļaskaste vai divas atsevišķas veļaskastes,
  • paaugstinātas dabīgi lakotas vai tonētas (4cm) kājiņas (ko dizaineri iesaka, lai šaura telpa nešķistu pārblīvēta. Īpaši nozīmīgi tas ir cilvēkiem, kuru guļamistabā ir apsildāmās grīdas),
  • pasūtīt individuālus izmērus gan gultai, gan matracim.

 

Standarta gulta ir bez paaugstinātām kājiņām, kas veiksmīgi atrisina putekļu krāšanās problēmu zem gultas, jo tā atrodas tieši uz grīdas.

Gulta ir izgatavota no KSP un bērza finiera, aprīkota ar izturīgu metāla paceļamo rāmi ar liektām finiera līstēm un mūsdienīgu gāzes paceļamo mehānismu, norādītā cena attiecas uz šo paceļamo metāla rāmi.

Gultas gabarīti:

Galvgaļa augstums: 135cm,

Sānu augstums: 42cm

Kājgaļa augstums: 45cm

Gultas platums: matrača platums +7cm,

Gultas garums: Matrača garums +20cm,

Matrača pamats: 36cm no grīdas.

 

Ražots Latvijā – Lieliska kvalitāte un 2 gadu garantija!

Gultas komplektācijā neietilpst matracis, taču to ir iespējams pasūtīt, individuāli izvēloties sev piemērotāko, mūsu veikalā Rīgā, Maskavas ielā 180.
Iespējams izgatavot nestandarta izmēra gultu – gan guļamvietai, gan mainīt pašas gultas gabarītus, pielāgojot tos savai telpai – jautājumu gadījumā zvaniet 26884449, ar lielāko prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!